loading...

دانلود بازی

ترسناک

Othello بازدید : 8 یکشنبه 11 مهر 1400 نظرات ()

بازی ماتانگا 2

Matanga 2 یک بازی ویدئویی در سبک ترسناک و ماجراجویی است که توسط شرکت MATANGA GAMES توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این عنوان یک بازی ترسناک و طنزآمیز است که در آن درگیر ماجراهایی عجیب خواهید شد. داستان بازی در ادامه نسخه قبلی جریان دارد و 2 سال پس از آن روایت می شود. همانند گذشته شما وارد جنگلی اسرار آمیز خواهید شد و باید کشف کنید که علت حوادثی که در آن رخ داده است چیست و در این مسیر با ناشناخته های بسیاری روبرو خواهید شد. در بازی باید با هوش و ذکاوت خود و با استفاده از آیتم ها و تجهیزاتی که در اختیار دارید جان خود را نجات دهید. بازی از لحاظ گرافیکی نیز بسیار عالی طراحی شده است. شما باید برای نجات خود از موجودی خطرناک که در تعقیب شما است فرار کنید و خود را نجات دهید.

Othello بازدید : 4 شنبه 06 شهريور 1400 نظرات ()

Tormented Souls یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Dual Effect با همکاری Abstract Digital توسعه یافته و به وسیله PQube Limited در آگوست 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در این بازی شما به عنوان دختری به نام Caroline Walker ایفای نقش خواهید کرد که پس از کشف جسدی ناشناس ماموریت دارد که به دنبال علت آن و قاتل باشد. برای ساخت بازی از عناوین محبوبی همچون Resident Evil و Alone in the Dark الهام گرفته شده است و شاهد یک گیم پلی جذاب خواهید بود که ساعت ها شما را سرگرم می کند. علاوه بر این شما باید به دنبال ناپدید شدن دو دختر دوقلو در یک کاخ مرموز نیز باشید که در این مسیر با حوادث ترسناکی نیز رو به رو خواهید شد. در طول بازی موجودات وحشتناک مختلفی را ملاقات خواهید کرد که باید با استفاده از هر چیزی که پیدا می‌کنید در برابرشان مقابله کنید و خود را نجات دهید.

Othello بازدید : 17 دوشنبه 31 خرداد 1400 نظرات ()

بازی شکل روی زمین

The Shape On The Ground یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Somewhat Software توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ژوئن 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این عنوان یک تجربه شبیه ساز پیاده روی اول شخص کوتاه با مضامین ترسناک است که در مدت زمان 20 دقیقه به پایان می رسد. در بازی شما وارد یک شهر متروک خواهید شد که در آن باید به جستجو بپردازید و با تصمیماتی که می گیرید سرنوشت خود را رقم بزنید. بازی دارای 5 پایان مختلف می باشد که بسته به تصمیمات شما تغییر می کنند. در بازی هیچ دشمنی وجود ندارد و بیشتر شاهد فضاهای پر تنش و ترسناک خواهید بود.

Othello بازدید : 17 دوشنبه 31 خرداد 1400 نظرات ()
(1400/3/29) تغییرات:

آپدیت v1.1.1 اضافه شد!

 

بازی اگزیت فرام

Exit From یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت concole با همکاری Elendely توسعه یافته و به وسیله White Box در آوریل 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص طراحی شده است و شما را وارد محیط هایی تاریک و ترسناک می کند. وقایع بازی "اگزیت فرام" در خانه هایی قدیمی در شوروی جریان دارد و شما را درگیر ماجراهایی عجیب می کند. بازی از جایی شروع می شود که شما در یک مکان تاریک بهوش می آیید و چیزی به خاطر ندارید، تمامی ساختمان های اطراف شما خالی از سکنه می باشد و باید کشف کنید که چه اتفاقاتی رخ داده است و شما چگونه به این مکان رسیده اید. در سرتاسر بازی معماهای مختلفی قرار دارد که باید آنها را حل کنید و سعی کنید تا خود را از این مکان مخوف خارج کنید.

Othello بازدید : 12 شنبه 18 ارديبهشت 1400 نظرات ()

MASAGORO یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت DorsalFin Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آوریل 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص طراحی شده است و شما را وارد محیط ها و ماجراهایی ترسناک می کند. در این بازی شما باید یک هتل ژاپنی به نام "ماساگورو" را کاوش کنید و سعی کنید تا با بررسی سرنخ های مختلفی که بدست می آورید رازهای این مکان مخوف و متروک را کشف کنید. در گیم پلی بازی "ماساگورو" شما در داخل ماساگورو می جنگید و علیه ارواح شیطانی که به شما حمله می کنند به مبارزه می پردازید. از ویژگی های این عنوان نیز می توان به محیط های تاریک و دلهره آور، طراحی اصیل ژاپنی به سبک 1919، گیم پلی سرگرم کننده و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 24 شنبه 18 ارديبهشت 1400 نظرات ()

Evil Inside یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت JanduSoft توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در مارس 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این عنوان یک بازی ترسناک روانشناختی است که در آن کنترل شخصیتی به نام مارک را برعهده دارید که پس از مرگ عجیب مادرش، پدر او به جرم قتل مادرش دستگیر می شود. در گیم پلی بازی "اویل اینساید" شما تلاش می کنسد تا با استفاده از نیروهای ماورایی و حالات روحانی با روح مادرتان تماس بگیرد و سعی کنید علت اتفاقی که برای او افتاده است را کشف کرده و پدر خود را نجات دهید. پس از اولین ارتباط شما به دلیل نامعلومی ناپید می شوید و در دنیای ارواح گرفتار می شوید. در بازی شما باید به مارک کمک کنید تا راه نجاتی یافته و به دنیای خود بازگردید.

Othello بازدید : 10 یکشنبه 17 اسفند 1399 نظرات ()

lightblue یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت uut games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در فوریه 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما در دنیایی عجیب قدم خواهید گذاشت، جایی که باید یک خانواده متلاشی شده و یک افسانه باستانی را دنبال کنید و سعی کنید تا ماجراهای بسیاری را پشت سر بگذراید. بازی به صورت اول شخص طراحی شده است و شما کنترل یک کشیش جن گیر به نام "پدر گابریل" را برعهده دارید. پس از اینکه اتفاقات ناگواری در دریاچه Prettymountain رخ می دهد شما ماموریت دارید تا به این منطقه رفته و سعی کنید علت حادثه را کشف کنید. در گیم پلی بازی "آبی کمرنگ" شما باید در محیط های مختلف کاوش کنید و با دیگر شخصیت ها تعامل داشته باشید و سعی کنید تا افراد گمشده را پیدا کرده و با موجودات خطرناکی که قصد کشتن شما را دارند مقابله کنید.

Othello بازدید : 8 دوشنبه 11 اسفند 1399 نظرات ()

ColdSide یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت AdroVGames توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2020 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص با المان های روانشناختی راحی و ساخته شده است و شما را ساعت ها به چالش خواهد کشید. اتفاقات بازی "طرف سرد" در یک آزمایشگاه زیرزمینی متروکه رخ می دهد که در آن باید پدیده های ناهنجار را بررسی کنید. در گیم پلی بازی شما به عنوان یک حفار به نام "کریس" ایفای نقش می کنید که تصمیم گرفته است ذر این مکان وحشتناک تحقیق کرده و رازهای نهفته را کشف کند. از ویژگی های بازی می توان به موسیقی متن گوشنواز، گرافیکی واقع گرایانه، گیم پلی جذاب، طراحی عالی و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 4 شنبه 09 اسفند 1399 نظرات ()
دانلود Maid of Sker - FPS Challenge modes - بازی خدمتکار اسکر
(99/12/8) تغییرات:

نسخه جدید حاوی بسته الحاقی FPS Challenge modes جایگزین شد!

Maid of Sker یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Wales Interactive توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در جولای 2020 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را به هتلی عجیب و مرموز خواهد برد که تاریخچه ای ترسناک را دارا می باشد. داستان بازی "خدمتکار اسکر" در سال 1898 جریان دارد و بر اساس داستان زندگی عجیب زنی به نام Elizabeth Williams ساخته شده است. دختری که توسط پدرش به دلیل علاقه به پسری که پدر او رضایت ندارد زندانی شده است. در گیم پلی بازی شما باید راهی برای نجات این دختر پیدا کنید و شروع به اکتشاف در دنیای اطراف خود نمایید. باید دقت داشته باشید که تصمیمات شما در این بازی بسیار مهم می باشد و آینده شما را در این بازی رقم می زنند و تنها با کوچکترین اشتباه سرنوشت شما تغییر خواهد کرد. در گیم پلی بازی شما باید بدوید، پنهان شوید، بخزید، دام بگذارید، حواس دیگران را پرت کنید و سعی کنید هر طوری که شده زنده بمانید. به طور کلی بازی روی مخفی ‌کاری تمرکز دارد و بازیکنان به هیچ ‌گونه سلاحی مجهز نیستند.

Othello بازدید : 25 چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399 نظرات ()

Wild Russia

 یک بازی ماجرایی و ترسناک در محیطی می باشد که هر گونه تحرک یا کاری نکردن شما در آن می تواند پیامدهای بسیار جدی ای داشته باشد . شما در نقش یک مامور شجاع به نام Red از روسیه قرار می گیرید که در تلاش است تا راهی برای بیرون رفتن از این محیط بسیار بزرگ خطرناک پیدا کند . این که شما همراه با قهرمان خود در 

بازی Wild Russia

 چه مسیری را طی می کنید ، خیلی مهم است زیرا که اقدامات و تصمیم های شما در روند بازی تاثیر گذار هستند، به همین خاطر باید سعی کنید حساب شده تصمیم بگیرید . شما همچنین باید در طول بازی از تمام مهارت های خود استفاده کنید و سعی کنید حرفه ای تر شوید . رفتارها و اقدامات درست به شما این شانس را می دهند تا بتوانید به زودی به هدف خود برسید . برای پیدا کردن راه فرار از این منطقه شما باید سعی کنید تا از هیچ چیزی نترسید و زیاد جست و جو کنید تا بتوانید راه را پیدا کنید . شما باید با تمام دقت بازی را پیش ببرید ، زیرا وقتی که فراموش می کنید کجا هستید یا دنبال چه چیزی هستید ، تشخیص آن ها بسیار دشوار می شود . هر چه اوضاع دشوارتر باشد ، پیدا کردن راه خروج نیز برای شما دشوارتر می شود .  

Othello بازدید : 63 سه شنبه 12 آذر 1398 نظرات ()

Fear the Dark Unknown گفته است که تمامی ترس ها از درونمان سر منشا میگیرند. اما… اگر ترس از آنچه فکر میکنیم بیشتر باشد، آن موقع چه؟ اگر این وحشت از آنچه فکر میکردیم به ما نزدیکتر باشد، آن موقع چه؟ عذاب کشیدن تنها راه است.” Beresford چه نفرینی را در قصر خود نگه میدارد؟ 200 سال است که مردم از ترس سایه های آن موجود ترسناک از خانه های خود بیرون نیامده و با آن کنار آمده اند. موجودی تاریک که میان ما قدم زده و وجود آن چیزی فراتر از تصور ماست. حال جیمز (James) و کلوئی (Chloe) با آزمایش نهایی خود در رابطه با زندگیشان رو به رو خواهند شد. آنها ترس واقعی را درک خواهند کرد. زجر و عذاب کشیدن پدر و نا امیدی یک دختر، زمان در حال گذر است و شما وقت زیادی نخواهید داشت. بازی Fear the Dark Unknown شما را به یک داستان ترسناک دهه 90 منتقل میکند. نحوه طراحی بازی به طوری است که انگار شما در یک فیلم ترسناک واقعی در حال بازی کردن هستید، طعم ترس واقعی را بچشید. در طول بازی با چالش ها، مرگ و میر ها و دشمنان گوناگونی رو به رو خواهید شد که باید سعی کنید با آنها مقابله کنید. از دیگر ویژگی های بازی ادغام معماهای فکری با داستان بازی است، به این صورت که شما باید در عین ماجراجویی و جست و جو در قصر ترسناک و مرموز معماهایی که سر راهتان قرار میگیرند را نیز حل کنید. از میان 4 اسلحه ای که در اختیار دارید یکی را انتخاب کرده و تلاش کنید تا گلوله اضافی هدر ندهید زیرا شما نیاز دارید تا زنده بمانید و قطعا اینکار آسان نخواهد بود. هر اتاقی را که به آن میرسید به طور کامل چک کنید، هر سرنخی حتی کوچک میتواند شما را به هدفتان یک قدم نزدیکتر کند. اسرار این عمارت 200 ساله را کشف کرده و با ترس خود کنار بیایید.

Othello بازدید : 74 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

The Lift – ترس، ماجراجویی دو عنصری هستند که بازی های امروزی را جان میبخشند. ماجراجویی جزو یکی از سبک های پر طرفدار در گیم های امروز شده است، زیرا در آن بازیکن به طور کامل به چالش کشیده میشود، حال اگر به آن کمی چاشنی ترس نیز اضافه شود باعث افزایش هیجان کاربر نیز میشود. مکس یک نوجوان خشن و دهاتی است. فقر او را به ارسال پیتزا به دیگران به عنوان پیک وادار می کند. در طب سفارش بعدی مکس با مادرش بحث کرده و میان آنها دعوا رخ میدهد. آپارتمانی که باید سفارش بعدی را به آنجا ببرد در طبقه سیزدهم قرار دارد، مکس آسانسور را فعال کرده تا به بالا برود و منتظر پیرزنی که میخواست دوان دوان سوار آسانسور شود نماند. از شانس بد او آسانسور بین طبقات از کار افتاده و گیر میکند. مکس درخواست کمک میکند اما تنها جایی که صدا از آن عبور میکند پنل آسانسور است. سرانجام پس از تلاش های پی در پی او اسانسور شروع به حرکت کرده و اینبار در طبقه 2 متوقف میشود. مکس در تله می افتد. برای رفتن به طبقات بالاتر مکس باید یک دکمه در پنل پیدا کند. در این حین گذشته و آینده مکس از جلوی چشمانش عبور کرده و او همه چیز را میبیند. اما چیزی که از همه عجیب تر خواهد بود این است که مکس نمیداند در طبقه 13 چه چیزی انتظار او را میکشد. از دیگر ویژگی های بازی دید با زاویه اول شخص است که همین امر کاربران زیادی را به بازی The Lift می کشاند. دکمه های دیگر اسانسور را پیدا کرده و در طبقات این آپارتمان ترسناک کاوش کنید، همچنین میتوانید از گذشته خود در این راستا کمک گرفته و معماها را حل کنید تا بفهمید واقعا چه اتفاقی قرار است بیافتد. پس از رسیدن به طبقه 13 سعی کنید تا سرنوشت خود را تغییر دهید.

Othello بازدید : 55 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

Make a Killing– یک بازی احساسی و اضطرابی است، اضطراب و استرس بازیکن را به تلاش برای زنده ماندن تحریک و تشویق میکند. امروزه اغلب بازی ها با دید اول شخص ساخته میشود، چراکه بیشتر کاربران از زاویه از دید را دوست میدارند و با آن ارتباط بهتر و دقیق تری میتوانند برقرار کنند، حتی از لحاظ کارشناسی نیز کنترل چنین زاویه دیدی بسیار راحت تر از سوم شخص میباشد. بنابراین Make a Killing نیز با دوربین اول شخص تنظیم شده است. شما در نقش Cole بازی خواهید کرد. مردی که به امید نجات برادرش Jace مجبور میشود تا به مناطق نامقدس سفر کند. Jace که به دلیل وام و قرض معلول شده است، بدلیل پرداخت نکردن وجوه خود نابینا نیز شده و به دست قاتل بدجنس Ira King افتاده است. حال این وظیفه کول است تا برادر معلولش را از دست این دشمن خبیث نجات دهد. قطعا این مسیر ساده و بدون تله نخواهد بود، شما در طول بازی باید با آدم های Ira King مقابله کرده و به کمک ماجراجویی هایی که در مناطق آن شهر مرده انجام میدهید دشمن اصلی خود را پیدا کنید و برادر خود را از چنگ او در آورید. قبل از اینکه او شما را نابود کند شما او را از پای دربیاورید. شما میتوانید پس از مبارزه با دشمنان طلا و مهمات آنها را غارت کنید تا بتوانید برای خود با طلاهای بدست آمده سلاح های جدیدتر و قوی تر فراهم کنید. همانطور که قبل هم گفته شد بازی Make a Killing دارای عنصر زیبای ترس بوده و به شما توصیه میشود برای اینکه شرایط محیطی مناسب را برای بازی فراهم کنید آنرا با هدفون و در یک اتاق تاریک انجام دهید تا کاملا حس ترس و اضطراب را تجربه کنید.

Othello بازدید : 46 دوشنبه 13 آبان 1398 نظرات ()

Stigmatized Property بازی ترسناکی است که داستان و طراحی آن ، از آپارتمان های خالی از سکنه ای در ژاپن الهام گرفته شده است . این آپارتمان ها از اجاره بهای پایینی برخوردارند  و شما در این بازی یکی از این واحد ها را اجاره می کنید و دلیل این قیمت پایین را متوجه می شوید . ویژگی های اصلی بازی Stigmatized Property بدین شرح است که : بازی از یک گرافیک واقع گرایانه استفاده می کند که تجربه ترس را به مراتب بالاتر و واقعی تر می کند ، در این بازی از فیلم سینمایی ترسناک VHS استفاده شده است و از بعضی تصاویر فیلم الهام گرفته شده که یک حس ترس را به بازیکن منتقل کند ، تنها بودن در آپارتمان که این چیزی است که شما فکر می کنید و ممکن است تنها نباشید و این فکر در بازی مدام شما را می آزارد و از این بابت وحشت می کنید ، بازی از فیلم های ترسناک ژاپنی با استفاده از محیط های درون فیلم ساخته شده است ، وجود 2 پایان در بازی Stigmatized Property که یکی از آنها خوب و شیرین است و دیگری بد و تلخ و … .

Othello بازدید : 42 یکشنبه 12 آبان 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/08/12 نسخه GOG - v2.2 اضافه شد.

Visage یکی از بازی ها بسیار زیبا و جذاب در سبک اکشن و ماجرایی و ترسناک است که بدون شک جزو بهترین و پرمخاطب ترین بازی ها در این سبک به شمار می رود. این بازی در دوم اکتبر سال 2018 توسط استدیوی بازی سازی مطرح SadSquare Studio ساخته و ارائه شد. یکی از اولین چیزهایی که در مواجه با این بازی نظر مخاطب را به خود جلب می کند، محیط آرام و سکوت اولیه این بازی است. اما این چنین ادامه نمی یابد. با گذشت زمان حس هیجان به مخاطب القاء می شود. با ادامه این بازی مخاطبان با چالش هایی جدی روبرو می شوند که هر لحظه به هیجان بازی می افزاید. در این بازی شما نقش یک فردی را ایفا می کنید که به نوعی در رویاهای خودش گیر افتاده است. لذا در این رویاها با چالش هایی مواجه می شود که سبب به هم ریختگی و تشویش ذهنی وی می شود. شما باید سعی کنید تا بتوانید از این موقعیت رهایی یافته و وی را نجات دهید. از طرفی محیط گرافیکی بازی Visage که بدون شک بی نقص طراحی شده است و با وجود حجم نه چندان زیاد بازی توانسته است تا جزئیات فراوانی را نمایش دهد نیز از پارامترهای مثبت این بازی به شمار می رود. موسیقی ها و همچنین القاء حس محیط به مخاطب نیز در این بازی بسیار عالی انجام شده است و مخاطب با پیش رفتن در این بازی خودش را درگیر داستان کرده و تا انتها با آن همراه خواهد شد. بازی Visage در سایت Steam که به نوعی مرجع بازی های رایانه ای به شمار می رود با قیمت حدود 20 پوند به فروش می رسد. شما هم اکنون می توانید این بازی بسیار زیبا و جذاب را با لینک مستقیم و بصورت رایگان دریافت نمایید.

Othello بازدید : 44 شنبه 11 آبان 1398 نظرات ()

SONG OF HORROR بازی جدیدی در سبک ماجرایی اکشن ترسناک می باشد که بر روی ارائه ی ترس روان شناختی و لاو کرفتی تمرکز دارد و تجربه ای تاریک و سینمایی را به بازیکن ها ارائه می دهد . این عنوان تمرکز زیادی بر روی روایت داستان دارد و ماجرای آن به صورت قسمت به قسمت پیش می رود و انتخاب بازیکن ها در آن تاثیر گذار است و می تواند پایان متفاوتی را برای بازی رقم بزند . داستان این بازی درباره ی یک نویسنده ی مشهور با نام سباستین پی هوشر است که به همراه تمام اعضای خانواده ی خود گم شده است . هنگامی که ویراستار او از این موضوع مطلع می شود ، با نگرانی دستیار خود را به خانه ی سباستین می فرستد تا شاید بتواند اطلاعاتی از او به دست آورد ، اما او نیز هرگز بازنگشت . این ناپدید شدن ها کم کم بیشتر می شوند و هر روز شاهد گم شدن عده ی دیگری از مردم هستید و این یک چیز مخوف را آشکار می سازد ، به نظر می رسد که یک موجود تاریک و بی نام و نشان که فقط از او با نام حضور یا The Presence یاد می شود مسئول این اتفاقات است و این موضوع ماجراهای ترور فرا طبیعی و غیر قابل پیش بینی بازی را شکل می دهد . توسعه دهندگان این بازی در این عنوان می خواهند یک تجربه ی ترسناک پویا و متفاوت را به بازیکن ها ارائه بدهند . شخصیت منفی این بازی که یک موجود با قدرت های فرا طبیعی می باشد ، توسط یک هوش مصنوعی پیشرفته کنترل می شود که بر روی اعمال و تصمیمات شما نظارت دارد و بر اساس آن ها شما را با موقعیت های ترسناک غیر قابل پیش بینی ای رو به رو می کند . به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک بازی متفاوت و جدید در سبک ترسناک هستید ، حتما این بازی را تجربه کنید .

Othello بازدید : 56 دوشنبه 15 مهر 1398 نظرات ()
دانلود Incoming Evil - بازی ورودی شیطان

Incoming Evil یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Allyi Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد ماجراهایی ترسناک می کند که در محیط های دلهره آوری جریان دارند. داستان بازی از جایی آغاز می شود که 3 نفر از اعضای یک خانه به صورت بسیار عجیبی مفقود می شوند و کسی نمیداند که چه اتفاقی برای آنها افتاده است. پس از آنکه پلیس نمیتواند علت ماجرا را کشف کند شما که یک کاراگاه با تجربه هستید وارد قضیه شده و پرونده را تحویل می گیرید. بازی در منطقه ای جنگلی و مرموز دنبال می شود و شما باید به مکان های مختلفی رفته و معماهای بازی را کشف کنید. در گیم پلی بازی "ورودی شیطان" شما باید تمام منطقه بازی را جستجو کنید و در تاریکی ها از هر وسیله ای که می تواند نور تولید کند استفاده کرده و به راه خود ادامه دهید.

Othello بازدید : 45 پنجشنبه 04 مهر 1398 نظرات ()
دانلود Palmyra Orphanage - بازی پرورشگاه پالمیرا

Palmyra Orphanage یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی، ترسناک و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Steppe Hare Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی و اتفاقات آن در یک پرورشگاه متروک در مکانی دورافتاده در کشور روسیه جریان دارد و از جایی آغاز می شود که شما برای یافتن برادر گمشده خود به این مکان بازمی گردید و به دنبال راهی برای یافتن برادرتان می باشید. در گیم پلی بازی "پرورشگاه پالمیرا" شما باید تمامی اتاق ها و اسناد و مدارک را برای پیدا کردن کوچکترین نشانه ای از برادرتان بررسی کنید. با پیشرفت در بازی با حوادث و صحنه های ترسناک رو به رو می شوید و می فهمید که ارواحی خبیث در این مکان به دام افتاده اند. شما باید توجه داشته باشید که در محیط های مختلف به آرامی رفت و آمد کنید و خود را از دید ارواح خبیث مخفی نگه دارید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط هایی متنوع، سبکی جذاب و دلهره آور و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 51 جمعه 15 شهريور 1398 نظرات ()
دانلود Mental House - بازی خانه روانی

Mental House یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و بقا است که توسط شرکت Occult Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی به صورت ترسناک روانشناختی و با دید اول شخص است که دارای معماها، لحظات غیر منتظره، صحنه های دلهره آور و ... می باشد. در گیم پلی بازی "خانه روانی" شما در یک مرکز تحقیقات گرفتار شده اید و باید محیط های مختلف آن را کاوش کنید و سعی کنید زنده بمانید و راز وحشتناک این مکان را فاش نمایید. شما باید دریابید که چگونه به اینجا آمده اید و چگونه می توانید از این مکان نجات پیدا کنید. شما برای زنده ماندن باید سعی کنید تا مخفی شده و فرار کنید. بازی از لحاظ گرافیکی بسیار خوب کار شده است و شاهد محیط های مختلفی خواهید بود که معماهای مخصوص به خود را دارا می باشند.

Othello بازدید : 53 یکشنبه 10 شهريور 1398 نظرات ()
دانلود Blair Witch - بازی جادوگر بلر

Blair Witch یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، بقا و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Bloober Team توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد یک داستان ترسناک در سال 1996 می کند و شما را در نقش کاراگاهی قرار می دهد که باید برای یافتن پسربچه ای گمشده وارد جنگلی مرموز شوید. در گیم پلی بازی "جادوگر بلر" شما می توانید با ترکیب کردن آیتم‌های مختلف، سلاح یا موارد مختلفی را برای خود ساخته و ماموریت های خود را انجام دهید. برای ساخت بازی از عناوینی همچون Outlast و Layers of Fear الهام گرفته شده و تیم سازنده این عنوانی در این بازی نیز نقش داشته اند. در بازی شما باید با استفاده از چراغ قوه ای که در اختیار دارید وارد محیط های تاریک و مخوف شده و راه خود را بیابید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی عالی، داستانی جذاب، محیط های مختلف، دشمنانی دلهره آور، سبک بقای واقعگرایانه و ... اشاره کرد که در کنار گیم پلی خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

تعداد صفحات : 2

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  علاقمند به بازیهای indie (مستقل) هستید؟


  برای اخبار و رسانه های تکنولوژی ....


  آمار سایت
 • کل مطالب : 1248
 • کل نظرات : 41
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 77
 • آی پی دیروز : 256
 • بازدید امروز : 216
 • باردید دیروز : 343
 • گوگل امروز : 70
 • گوگل دیروز : 74
 • بازدید هفته : 1,606
 • بازدید ماه : 6,507
 • بازدید سال : 83,509
 • بازدید کلی : 211,644
 • کدهای اختصاصی
  -------- --------------