close
دانلود آهنگ جدید
دانلود بازی های کم حجم
loading...

دانلود بازی ....

دانلود بازی های کم حجم

Othello بازدید : 2 جمعه 15 آذر 1398 نظرات ()
دانلود The Visitors - بازی بازدید کنندگان بیگانه

The Visitors یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و استراتژی است که توسط شرکت Immersive-Games با همکاری MadManGames توسعه یافته و به وسیله Immersive-Games در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی از جایی آغاز می شود که یک فضاپیمای ناشناس در منظومه شمسی پیدا می شود و شما به عنوان باتجربه ترین فضانورد مامور می شوید که به منطقه اعزام شده و هدف اصلی این موجودات را کشف کنید و به مرکز فرماندهی خود گزارش دهید. در گیم پلی بازی "بازدید کنندگان بیگانه" شما باید به دقت مسیر های خود را انتخاب کنید و با استفاده از دستورالعمل هایی که دارید ماموریت های خود را به پایان برسانید. باید دقت داشته باشید که شما به تمامی مردم زمین تعهد دارید و باید سعی کنید تا آنها را از این موقعیت خطرناک خارج کنید و در برابر گونه های بیگانه بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

Othello بازدید : 2 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/09/11 نسخه v1.4 اضافه شد .

Stardew Valley یکی از بازی های سبک نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط کمپانی ConcernedApe طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Chucklefish برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در روستایی به نام Stardew مزرعه ای بزرگ از طرف پدر بزرگ به شما ارث رسیده است البته همراه با تعدادی وسیله قدیمی و چند سکه ناقابل . حال زمان آن رسیده است تا شما زندگی جدیدی را آغاز نمایید . آیا شما توانایی زندگی در یک روستا و گذراندن روزگار با استفاده از برداشت محصولات مختلف را خواهید داشت ؟ این کار اصلا آسان نیست . زمانی که Joja پای به این روستا گذاشت ، روش های زندگی همچنان ناامید کننده بودند . مرکز شهر باید قلب تپنده مننطقه باشد در صورتی که این موضوع برای این شهر صدق نمیکرد . اما این روستا سرشار از فرصت های طلایی است . با کمی تعهد و تعقل شما می توانید این شهر را به شکوه و عظمتی باورنکردنی برسانید .

Othello بازدید : 2 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/09/11 نسخه v381414 - CODEX اضافه شد .

Oxygen Not Included یک بازی شبیه ساز فضا است که به شما امکان می دهد تا یک منطقه فضایی را بسازید و آن را مدیریت کنید. در این بازی باید زمین را بکنید، بسازید و تلاش خود را برای بهبود وضعیت منطقه فضایی بکار ببندید. سازنده بازی Oxygen Not Included شرکت بسیار عجیب Klei Entertainment است که تمام تلاش خود را می کند تا بازی های خود را بسیار متمایز جلوه دهد و بازی های ارائه شده ی قبلی توسط این شرکت نظیر Mark of Ninja و … نیز این گفته را تصدیق می کند. این بازی با گرافیک 2 بعدی عرضه شده است و شما از روبرو نمای کلی محیط را می بینید. این مطئله به شما اجازه می دهد تا مدیریت قسمت های مختلف بازی را با سرعت بیشتری انجام دهید. همانطور که در عکس های بازی مشاهده می کنید این بازی با دقت بسیار زیادی طراحی شده است بطوریکه کوچکترین جزئیات نیز از قلم نیفتاده اند. برای پیشروی در این بازی باید برای ساکنین منطقه فضایی خود امکاناتی نظیر آب، غذا و اکسیژن فراهم کنید. البته نباید شاد بودن آنها را از یاد ببرید…. قسمتی که پیشرفت جزیره شما کمک بسزایی خواهد کرد.

Othello بازدید : 3 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

The Lift – ترس، ماجراجویی دو عنصری هستند که بازی های امروزی را جان میبخشند. ماجراجویی جزو یکی از سبک های پر طرفدار در گیم های امروز شده است، زیرا در آن بازیکن به طور کامل به چالش کشیده میشود، حال اگر به آن کمی چاشنی ترس نیز اضافه شود باعث افزایش هیجان کاربر نیز میشود. مکس یک نوجوان خشن و دهاتی است. فقر او را به ارسال پیتزا به دیگران به عنوان پیک وادار می کند. در طب سفارش بعدی مکس با مادرش بحث کرده و میان آنها دعوا رخ میدهد. آپارتمانی که باید سفارش بعدی را به آنجا ببرد در طبقه سیزدهم قرار دارد، مکس آسانسور را فعال کرده تا به بالا برود و منتظر پیرزنی که میخواست دوان دوان سوار آسانسور شود نماند. از شانس بد او آسانسور بین طبقات از کار افتاده و گیر میکند. مکس درخواست کمک میکند اما تنها جایی که صدا از آن عبور میکند پنل آسانسور است. سرانجام پس از تلاش های پی در پی او اسانسور شروع به حرکت کرده و اینبار در طبقه 2 متوقف میشود. مکس در تله می افتد. برای رفتن به طبقات بالاتر مکس باید یک دکمه در پنل پیدا کند. در این حین گذشته و آینده مکس از جلوی چشمانش عبور کرده و او همه چیز را میبیند. اما چیزی که از همه عجیب تر خواهد بود این است که مکس نمیداند در طبقه 13 چه چیزی انتظار او را میکشد. از دیگر ویژگی های بازی دید با زاویه اول شخص است که همین امر کاربران زیادی را به بازی The Lift می کشاند. دکمه های دیگر اسانسور را پیدا کرده و در طبقات این آپارتمان ترسناک کاوش کنید، همچنین میتوانید از گذشته خود در این راستا کمک گرفته و معماها را حل کنید تا بفهمید واقعا چه اتفاقی قرار است بیافتد. پس از رسیدن به طبقه 13 سعی کنید تا سرنوشت خود را تغییر دهید.

Othello بازدید : 3 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

Make a Killing– یک بازی احساسی و اضطرابی است، اضطراب و استرس بازیکن را به تلاش برای زنده ماندن تحریک و تشویق میکند. امروزه اغلب بازی ها با دید اول شخص ساخته میشود، چراکه بیشتر کاربران از زاویه از دید را دوست میدارند و با آن ارتباط بهتر و دقیق تری میتوانند برقرار کنند، حتی از لحاظ کارشناسی نیز کنترل چنین زاویه دیدی بسیار راحت تر از سوم شخص میباشد. بنابراین Make a Killing نیز با دوربین اول شخص تنظیم شده است. شما در نقش Cole بازی خواهید کرد. مردی که به امید نجات برادرش Jace مجبور میشود تا به مناطق نامقدس سفر کند. Jace که به دلیل وام و قرض معلول شده است، بدلیل پرداخت نکردن وجوه خود نابینا نیز شده و به دست قاتل بدجنس Ira King افتاده است. حال این وظیفه کول است تا برادر معلولش را از دست این دشمن خبیث نجات دهد. قطعا این مسیر ساده و بدون تله نخواهد بود، شما در طول بازی باید با آدم های Ira King مقابله کرده و به کمک ماجراجویی هایی که در مناطق آن شهر مرده انجام میدهید دشمن اصلی خود را پیدا کنید و برادر خود را از چنگ او در آورید. قبل از اینکه او شما را نابود کند شما او را از پای دربیاورید. شما میتوانید پس از مبارزه با دشمنان طلا و مهمات آنها را غارت کنید تا بتوانید برای خود با طلاهای بدست آمده سلاح های جدیدتر و قوی تر فراهم کنید. همانطور که قبل هم گفته شد بازی Make a Killing دارای عنصر زیبای ترس بوده و به شما توصیه میشود برای اینکه شرایط محیطی مناسب را برای بازی فراهم کنید آنرا با هدفون و در یک اتاق تاریک انجام دهید تا کاملا حس ترس و اضطراب را تجربه کنید.

Othello بازدید : 2 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/09/10 Dry Drowning DARKSiDERS V1.0.4 RC2 اضافه شد .

Dry Drowning DARKSiDERS نام یک بازی در سبک دلهره آور و ترسناک است که از روی دنیا رمان اثر نوآ پولموس ساخته شده است . در بازی Dry Drowning DARKSiDERS شما نقش یک کارآگاه عذاب کشیده را بازی می کنید که به همرا دستیار جوانش درثدد دستگیری موجودی هستند که در تاریکی ها زندگی می کند و از این تاریکی قدرت می گیرد . این موجود یک قاتل سریالی است و باید شما راز دستگیری و شخصیتی این قاتل را پیدا کنید . داستان بازی Dry Drowning DARKSiDERS بسیار جالب و گیرا است و بازیکن را برای یافتن حقیقت ، پیدا کردن معماها و سرنخ ها مجاب می کند و پر است از اتفاقات غیر منتظره و چالش برانگیز که حتما از تجربه آن هیجان زده می شوید . از ویژگی های این بازی می توان به : وجود 130 شاخه داستانی با 3 پایان متفاوت اشاره کرد که بسته به انتخای های بازیکن همه آن تغییر می کند ، وجود انتخاب های حساس و اخلاقی بسیار حیاتی که شیوه زندگی شما و حل پرونده در بازی را تغییر می دهد و بر بازی تاثیر می گذارد همچنین این انتخاب ها بر برخورد با غیر بازیکن ها ، محیط زیست و مرگ و زندگی اشخاص تاثیر گذار است ، برای یافتن همه چیز در بازی نیاز مند 20 ساعت زمان خواهید بود که اگر این مدت وقت بگذارید خواهید توانست همه جوانب بازی را دریابید ، قابلیت سفر در زمان کارآگاه که باعث می شود به مدارک و پرونده های قبلی فلش بک بزنید شاید در آن اتفاقی به چشم شما بیاید که باعث حل این پرونده یا جلو بردن آن شود ، بازجویی های روان شناختی که باعث پی بردن به باطن مجرمین می شود ، موسیقی متن بی نظیر که شامل 50 موسیقی زیبا می شود و بعضی از آنها برای همین بازی ضبط شده اند و …. اشاره کرد .

Othello بازدید : 2 دوشنبه 11 آذر 1398 نظرات ()

Woven – دوست دارید تا در سرزمین های مختلف به کاوش پرداخته و معما های چلش برانگیز را جل کنید؟ شما در نقش Stuffy بازی میکنید، جمعیتی از حیوانات بدترکیب که سرگردان در جهان در حال پرسه زدن هستند. شما سریعا Glitch را کشف میکنید، کرم شب تاب فلزی که حافظه و هویت خود را از یاد برده است. حافظه از دست رفته کرم را پیدا کرده و غارهای مخفی را کشف کنید. برای آشکار و کشف کردن تاریخ مرموز سرزمین خود تلاش و کاوش کنید. برای این کار Stuffy باید خود را تغییر دهد! حال منظور از این تغییر شکن چیست؟ شما برای ادامه بازی Woven و تکمیل مراحل نیاز دارید تا در هر مرحله به یک شکل در بیایید، اشکال مختلف را برای استافی میتوانید با حل کردن معماهای بازی آزاد کرده و از آنها استفاده کنید و توجه داشته باشید که هر شکل جدید برای او یک توانایی و قابلیت جدید بشمار میاید. پاهای فیل ممکن است قوی باشد اما در عوض پاهای خرگوش قابلیت پرش بیشتری را خواهد داشت، بنابراین همانطور که میبینید هر حیوان قابلیت خاص خود را داشته و هرکدام در یک مسیر برای شما کارآمد خواهند بود، پس انتخاب اینکه در کدام موقعیت چه حیوانی بهتر است با شماست. بازی Woven یک سبک ماجراجویی واقعی را برایتان به ارمغان میاورد، همچنین بازی توانسته با کسب امتیاز خوب 8 از 10 در جایگاه ویژه ای قرار بگیرد. به دنیای پارچه ای خوش آمدید، هدف شما کاوش در این دنیای عجیب غریب است که پر شده از حیوانات گوناگون و در نگاه اول همه چیز عادی و آرام است اما کم کم متوجه میشوید که دستگاه های فلزی به سرزمین شما هجوم آورده اند و آنجاست که باید با حل معماها و کشف آیتم های جدید و باز کردن اشکال جدید برای شخصیت خود با آنها مبارزه کرده و سرزمین خود را نجات دهید.

Othello بازدید : 2 یکشنبه 10 آذر 1398 نظرات ()

Football Drama – شما Rocco Galliano هستید و Marseillaise مدیر جدید باشگاه فوتبال Calchester Assembled است. پس از پایان غیرمنتظره مربیگری شما در هفت سال گذشته، بسیاری از چیزها دگرگون شد. نتیجه تلاش های Calchester FC برای متقاعد کردن Boris Aluminovitch که در حال حاضر یکی از میلیاردر ها است، موفقیت آمیز بود و باعث شد تا مربی فعلی آن برکنار شده و فرصتی جدید به شما بدهند. این برای شما قطعا شانس فوق العاده ای خواهد بود تا بتوانید مجدد خود را به نقطه اوج برسانید. آیا فریاد های خشن و بلند شما از روی نیمکت سرنوشت تیم را تغییر خواهد داد؟ شانس اینکه بتوانید در یک فصل به قهرمانی برسید به شدت کم است زیرا موارد زیادی نظیر مواد، جرم و… در سر راه شما قرار دارند که باعث پیشرفت یا سقوط شما خواهند شد. Football Drama تنها بازی فوتبال است که در آن ممکن است قهرمانی را از دست بدهید اما در عوض بازی را برنده می شوید! تصمیمات شما تاثیرات قابل توجهی بر روی پیروزی تیم و روند بازی خواهند داشت پس سعی کنید تا تصمیمات عاقلانه ای بگیرید، تصمیماتی که تنها باعث پیروزی شما شوند. شما برای قهرمان شدن 18 هفته در اختیار دارید که در هر لحظه از این زمان میتوانید به دلیل عدم مدیریت خوب اخراج شده و این شانس طلایی را از دست بدهید. از دیگر ویژگی های بازی Football Drama مشاهده گزارش های تصویری از هر بازی و مسابقه است به این صورت که میتوانید تمامی اطلاعات راجع به مسابقه انجام شده را ملاحظه کنید. تیمتان را مدیریت کرده و به آنها مانند یک مربی حرفه ای آموزش دهید تا بتوانید قهرمان لیگ شوید.

Othello بازدید : 2 یکشنبه 10 آذر 1398 نظرات ()

دانلود بازی Hopes Farm برای PC

 

دانلود بازی Hopes Farm برای کامپیوتر

| بازی مزرعه امید |

| نسخه RAZOR |

 

Hopes Farm بازی کم‌حجم جدیدی در سبک سری بازی‌های فکری و تفننی می باشد که در سال 2019 توسط Green Sauce Games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در صورتی که شما هم از دوست‌داران سبک Match 3 در سری بازی‌های رایانه ای هستید، ما برایتان یکی از تازه‌ترین عناوین موجود در این سبک را آماده کرده ایم. همانند دیگر بازی‌هاف شما در این بازی با صفحه‌ای سر و کار دارید که در طی مراحل مختلف آن، باید اشیاء هم‌رنگ و هم‌شکل را در کنار هم قرار داده و با حذف کردن آن از صفحه بازی، امتیاز هر مرحله را به خود اختصاص دهید. محوریت داستانی این بازی بر نگهداری و مدیریت یک مزرعه امید بنا نهاده شده است که با حل معماهای آن در هر مرحله، می‌توانید شانس موفقیت خود را در آبادسازی و نگهداری این مزرعه بهبود بخشید.

Othello بازدید : 1 یکشنبه 10 آذر 1398 نظرات ()

دانلود بازی Automachef برای PC

 

دانلود بازی Automachef Thanksgiving برای کامپیوتر

| بازی طراحی و راه‌اندازی رستوران‌های خودکار |

| نسخه PLAZA |

| نسخه جدید Automachef Thanksgiving-PLAZA به همراه تمامی DLCها جایگزین شد… |

 

Automachef Thanksgiving بازی جدیدی در سبک شبیه‌سازی می باشد که در سال 2019 توسط Team17 Digital Ltd ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. به آشپز خودکار خوش آمدید! بازی که در آن شما به مدیریت منابع برای طراحی آشپزخانه، زمان‌بندی ماشین‌ها و همچنین به‌کارگیری سیستم‌های هوشمند و پیشرفته برای پخت و پز فذا خواهید پرداخت. وظیفه شما در این بازی این است که نسل تازه‌ای از سیستم‌های تهیه و طبخ غذا را طراحی و روانه بازار کنید. همانطور که می‌دانید، جهان فعلی ما به طور فزاینده‌ای به سمت خودکارسازی اقدامات پیش می‌رود. در آینده نزدیک، حتی این احتمال وجود دارد که دیگر طعم یک غذای خانگی را هم نچشیم؛ زیرا که این وظیفه تکراری و خسته‌کننده را ماشین‌ها بر عهده می‌گیرند و باید دست‌پخت این ماشین‌ها تا مدتی طولانی ما را سیر نگه دارد.

Othello بازدید : 2 یکشنبه 10 آذر 1398 نظرات ()

دانلود بازی American Fugitive برای PC

 

دانلود بازی American Fugitive State of Emergency برای کامپیوتر

| بازی فراری آمریکایی |

| نسخه CODEX |

| نسخه جدید American Fugitive State of Emergency-CODEX به همراه تمامی DLCها جایگزین شد… |

 

American Fugitive State of Emergency بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های اکشن و ماجرایی باشد که در سال 2019 توسط Fallen Tree Games Ltd ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. اگر شما نیز از علاقه‌مندان به بازی محبوب جی‌تی‌اِی (GTA) هستید، عنوان جدیدی که در این مطلب برایتان در نظر داریم یک تجربه مهیج و جذاب را برایتان به ارمغان خواهد آورد. این بازی کامپیوتری جدید، در سبک و سیاق جی‌تی‌اِی شما را وارد دنیایی کاملا آزاد می‌کند. همانند بازی جی‌تی‌اِی، این بازی هم در یک شهر پر از خطر و خلافکاران مختلف به تصویر کشیده می‌شود. شما در قالب کاراکتری با نام ویل ریلی (Will Riley) نقش‌آفرینی می‌کنید. او به دلیل قتل پدرخوانده خود در دام قانون گرفتار است. اما در ادامه ماجرا مشخص می‌شود که او قاتل اصلی این پرونده نبوده و در دام یک توطئه گرفتار شده است. اکنون شما برای پیدا کردن قاتلان اصلی از زندان فرار کرده و مجرمین اصلی پرونده را به دست قانون بسپارید.

Othello بازدید : 2 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

ERMO یک بازی پازل منطقی در مورد نظم و ترتیب است و شما را در سفری که برویتان قرار می دهد وارد یک چالش باور نکردنی می کند . قوانین بازی ساده است و شما طی چند ثانیه آنها را یاد خواهید گرفت اما جذابیت بازی به گونه ای است که شما را ساعت ها درگیر خود می کند . قوانین بازی اینگونه است که : باید بلوک ها را به صورت افقی و عمدی جا به جا کنید ، باید هر بلوک در ردیف رنگ خودش قرار بگیرد و باید به گونه ای جا به جا شوند که این اتفاق بیافتد ، تعداد حرکاتی که می توانید انجام دهید محدود است و نباید از تعداد آن تجاوز کنید ، در بعضی مراحل موانع و خطراتی وجود دارد که باید از برخورد با آنها خود داری کنید . فضای بازی ERMO مناظر و رنگارنگ های فراوانی دارد و فضای آن باعث آرامش شما می شود . وقتی درون بازی هستید به آن و مراحلش فکر می کنید و وقتی از بازی خارج می شوید نیز فکر شما را درگیر مراحل خودش می کند . از امکانات بازی ERMO می توان موارد : قوانین ساده ، گیم پلی زیبا و پر از شگفتی ، 60 مرحله منحصر به فرد به همراه بیش از 200 پازل بلوکی قابل حل ، چالش های فراوان که ذهنتان را به چالش می کشد ، مهارت های ویژه در صورت لزوم استراحت و نیاز به یاری در بازی ، امکان ساخت مراحل توسط خودتان بعد از اتمام بازی و رسیدن به حداقل امتیاز و به اشتراک گذاشتن آن برای دوستانتان و … را نام برد .

Othello بازدید : 3 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

Mars Power Industries Deluxe درباره اولین سفر و اولین نیروی مستعمره دنیا به مریخ است که با شکست مواجه می شود و بدون دلیل و بدون اینکه کسی متوجه علتش شود از بین می رود . حالا نوبت به دومین سفر گروه مستعمر مریخ هستند و گروهی که زندگی بشر بر روی کاریست که آنها می کنند بستگی دارد . در این بازی شما باید به عنوان گروه دوم جهانی به مریخ سفر کنید و در آنجا پایگاهی ایجاد کنید و بفهمید گروه اول چه رازی را پشست سر گذاشته و چرا از بین رفته است . این نسخه از بازی حاوی پک دلوکس می باشد که شامل تمامی موارد بازیست که تا به حال برای آن منتشر شده است و همچنین موسیقی متن بسیار زیبایی که تعداد آن در این نسخه بیشتر است . از امکانات بازی Mars Power Industries Deluxe می توان به : بازی معمایی زیبا . راز آلود ، وجود 97 معمای دست ساز که به حدود 4 تا 5 ساعت بازی نیاز دارد و اگر بتوانید همه آنها را به سرعت و یا با کمک حل کنید چیزی در حدود 3 ساعت باید بر روی آن وقت بگذارید ، نیاز به هیچ دانش مهندسی ندارید و معماها فقط در مورد قرار گیری مناسب و ترتیب عملیات هستند ، یک فضای آرامش بخش به همراه موسیقی متن عالی که ذهن شما را آرام می کند و می توانید با خیال بیشتری فکر کنید ، یک داستان عجیب و باورنکردنی که بدون گفتن یک کلمه گفته می شود ، نیاز به گرفتن امتیاز بالایی نیست و برای شما فشاری وجود ندارد و می توانید با خیال راحت این بازی زیبا را تجربه کنید و … اشاره کرد .

Othello بازدید : 3 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

Mulite Sword Man– سیستم دو بعدی آواتار نتیجه فوق العاده ای در تولید تجهیزات بازی دارد. شمشیر های جادویی خود را که هرکدام قابلیت منحصر به فرد خود را دارند انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان بپردازید. بازی در حال حاضر دارای بیش از 60 اسلحه و تجهیزات دارد، که تجهیزات مهم و ضروری شکل و عملکرد منحصر به فرد خود را دارند. بازیکنان میتوانند با انجام ماموریت های خود و کسب امتیاز مهارت ها وسلاح های جدیدتری را آزاد کرده و یا آنها را ارتقا دهند که این سیستم به بهبود مبارزه با دشمنان کمک شایانی میکند. سعی کنید از تله هایی که دشمن در راه شما قرار داده است عبور کنید و در دام آنها نیفتید. با هر ضربه به دشمن امتیاز کسب کنید، گاهی میتوانید از نیروی سلاح و شخصیت خود کمک گرفته و دشمنان اطرافتان را با نیرویی فوق العاده نابود کنید. بازی Mulite Sword Man در حقیقت دارای 3 شخصیت اصلی بوده که هر کدام توانایی ها و مهارت های خاص خود را دارند، اما به یاد داشته باشید که باید با افزایش سطح خود سلاح ها و کاراکتر بازی را ارتقا دهید زیرا در صورت عدم اینکار منجر به شکست شما در ماموریت های سخت تر میشود. به دشمنان اجازه دستگیری خود را ندهید و با آنها تا حد امکان مبارزه کرده و دست از نبرد بر ندارید که شما بهترین و قوی ترین سلاح ها را دارید. بازی Mulite Sword Man یک بازی جدید و فوق العاده در سبک اکشن-نقش آفرینی بوده که توسط استودیو Storm Lee تولید و در سال 2019 منتشر شده است.

Othello بازدید : 2 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

Meteorfall: Krumit’s Tale – برای محافظت از جهان سبز درخشان از دستان Uberlich، مانند sozzled bearbearian ها بجنگید. این بازی در اصل بر مبنای مکانیک ساخت عرشه (deck) بازی Meteorfall ساخته شده است. اشخاص، سفر ها و قهرمانان همگی مشابه همین نسخه بازی هستند تنها تفاوتی که در این نسخه بوجود آمده است گسترش و بهبود مکانیک swipe است. بازی Meteorfall: Krumit’s Tale به صورت کارتی است، ممکن است تا به حال بازی های استراتژی کارتی را انجام داده باشید، در این نوع بازی ها باید یک عرشه یا به اصطلاح deck برای خود بسازید، دک های هرکس میتواند متفاوت باشد، تفاوت آنها در نوع قهرمانان و نیروها و قدرت آنها است. هرقدر که عرشه یا دک شما قوی تر باشد بهتر میتوانید بازی را به جلو ببرید، پس اگر به دنبال پیروزی هستید سعی کنید تا قوی ترین عرشه را برای خود ایجاد کنید. گیم پلی منحصر به فرد، شخصیت های جدید و قوی و ازاد کردن کارت های جدید و قهرمانان آن از ویژگی های کلیدی بازی میباشند. بازی Meteorfall: Krumit’s Tale دارای 4 قهرمان منحصر به فرد بوده که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند همچنین دارای بیش از 40 کارت دارد. شما باید سعی کنید کارت های خود را از سلطه دشمن در بیاورید، با این کار میتوانید آنرا قافلگیر کرده و با کارت های قوی تری دشمن را شکست دهید. بازی های کارتی به قدری پیشرفت کرده اند که اخیرا در بازی های سنگین و حرفه ای مانند ویچر3 و… نیز از این بازی ها به عنوان بخش سرگرم کننده انها استفاده میشود، همچنین این بازی توانسته با کسب امتیاز 8 از 10 کاربران را ترغیب به بازی کند.

Othello بازدید : 3 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

Skelittle: A Giant Party یک بازی ماجرایی زیبا و پر است از رنگهای شاد که برای تفریح با دوستان و خانواده طراحی شده است . شما در بازی Skelittle: A Giant Party می توانید در 15 بازی کوچک که همگی در این بازی جای گرفته اند دوستانتان را به چالش بکشید و با آنها بازی کنید و خاطره های خوشی را رقم بزنید . در واقع شما در نقش اسباب بازی های کوچکی هستید که از جعبه خود فرار می کنند و با هم در دنیای خودشان بازی می کنند و مسابقه می دهند . در بازی Skelittle: A Giant Party ، پانزده بازی کوچک قرار داده شده است که هرکدام داستان و شکل متفاوتی دارند مثلا در یکی از آنها باید گربه یا سگ صاحب خانه را بدزدید و فرار کنید و هرکسی زودتر به خط پایان برسد برنده است و یا در بازی دیگری شما در وان حمام به مسابقه با دیگر اسباب بازی های می پردازید . دقت کنید که هرچه بیشتر بازی کنید موارد و آیتم های بیشتری برای شما باز می شود و خود شما می توانید خالق بازی دیگری در همین بازی باشید و زمین ها و نقشه های متفاوت خودتان را بسازید . همه چیز در این بازی امکان پدیر است مثلا بسکتبال روی زمین یخ ، پینت بال با چکش های پرنده ، فوتبال با جت پک و …. . از دیگر امکانات این بازی می توان به : 15 بازی کوچک با گیم پلی و محیط های گرافیکی مختلف ، حالت SandBox که با بازی بیشتر امکاناتی روی آن برای شما باز می شود و شما با آن می توانید بازی های کوچک شخصی بسازید و به اشتراک بگذارید ، حالت های تک نفره و یا آنلاین که در حالت آنلاین نهایتا 4 نفر می توانند همراه با شما بازی کنند ، یک بازی آسان و کودکانه و به گونه ای طراحی شده است که مناسب کودکان باشد و آنها نیز بتوانند از بازی های ویدئویی اکشن بدون صحنه های دلخراش استفاده کنند و … اشاره کرد .

Othello بازدید : 2 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

Abode 2 یک بازی ماجرایی و معمایی است که به کمک تکنولوژی واقعیت مجازی شما را به دنیایی می برد که پر است از راز و رمز های قابل حل که وظیفه شما حل کردن همه آنها است . دنیای بازی که با بهترین کیفیت و جزییات بالا طراحی شده است و شما از دیدن آن لذت خواهید برد چرا که با عینک های VR به شدت واقعی به نظر می رسد . در این بازی که پر شده است معماهای مربوط و جزییات فراوان که به کیفیت بازی افزوده است و هیجان حل معماهای پر جزییات بازی را نیز بیشتر می کند . در بازی Abode 2 رباتی وجود دارد که به نوعی دستیار شخصی شماست و شما را در بعضی مراحل و پیدا مردن بعضی از جزییات یاری می کند و گاهی با شما بر سر حل معماهای سخت تر حرف می زدند و انگونه نیز شما را راهنمایی می کند . به کمک قانون بدون عجله در بازی ، برای شما و حل مسائل مربوطه معماها هیچ زماند بندی ای وجود ندارد و شما می توانید هر مقداری که لازم است وقت بگذارید و در بازی به جستجو و کاوش بپردازید و از این بابت اصلا نگران نباشید چرا که هیچ ساعت با شمارش معکوسی در بازی وجود ندارد . قابلیتی ویژه نیز در بازی Abode 2 قرار داده شده است که شما می توانید با استفاده از تجهیزات VR به هر کجایی که دلتان بخواهد و قبلا آن را دیده باشید تلپورت کنید  و از بابت صرف وقت در جا به جا شدنتان خیالتان راحت شود همچنین اگر تجهیزات VR شما کامل باشد ، به کمک تجهیزات دستی نیز راهنمایی می شوید .

Othello بازدید : 2 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

NUVAVULT شما را به دنیای معماهای 2 بعدی و 3 بعدی می برد و به جایی می رساند که این 2 دنیا با هم برخورد می کنند و چیزی عجیب را به نمایش می گذارند . چیزی که در وهله اول به نظر می رسد یک بازی دو بعدی در سبک پازل و معما است اما به زودی می فهمید که این بازی چیزی فراتر از آن است که در حال حاضر می بینید . در بازی NUVAVULT با پیشرفت در هر مرحله و رفتن به مرحله بعد یک دنیای جدید تر به روی شما باز می شود و جهانی تازه برای شما معرفی می شود . این بازی با بیش از 70 مرحله آسان تا سخت و دشوار برای کسانی که بازی های معمایی دوست دارند طراحی شده است و در دید همه آنها نشان خواهد داد که این جهان چگونه کار می کند . چیزی که شما خواهید دید بسیار عجیب است و قطعا از دیدن آن شکه می شوید و آن این است که به مرور می بینید که جهانی که در آن قرار دارید و با آن پیشرفت کرده اید چیزی که از ابتدا دیده اید نیست و در حال پیشرفت کردن است و به سرعت خواهید دید که بازی NUVAVULT دو بعدی تبدیل به یک بازی سه بعدی شده است چیزی که برای اولین بار در میان بازی های این سبک دیده اید .

 

Othello بازدید : 2 شنبه 09 آذر 1398 نظرات ()

Legion 51 نام یک بازی سرگرمی و اکشن است که شما در آن باید به رهبری گروهی دربیایید که قصد تصرف پایگاه 51 را دارند . اگر شما در خود حس راهبری دارید این بازی مناسب شماست ، فرمانده گروهی شوید و با آنها پایگاه 51 را تصرف کنید . داستان بازی به این شکل است که شما باید با گروهی به درب ورودی پایگاه نزدیک شوید و آنجا را تصرف کنید اما این موضوع گفتنش ساده است چرا که از آن پایگاه به شدت محافظت می شود و شما و گروهتان مورد حمله با انواع اسلحه ها قرار می گیرید که به سرعت از تعداد شما کم می کند . اینجاست که وظیفه رهبری و فرماندهی شما باید به کار بیاید چرا که باید به گونه ای آنها را مدیریت کنید تا بتوانید از سد این همه حمله دشمن بربیایید و به پایگاه نزدیک تر شوید . نیروهای شما ممکن است هرکدام توانایی منحصر به فردی داشته باشند برای همین باید با درست چیدن آنها ، از آنها بهترین استفاده را بکنید . در بازی Legion 51 می توانید در مقاطعی با مصرف داروهای انرژی زا انرژی خود را افزایش دهید و با سرعت بیشتری به سمت پایگاه بدوید تا شاید اینگونه زودتر بتوانید آنجا را تصرف کنید . به یاد داشته باشید این یک بازی است و شما در بازی Legion 51 با دستان خالی با یک پایگاه نظامی به جنگ رفته اید و هیچ چیز برای دفاع از خود ندارید پس بدوید و اگر توانستید آنجا را تصرف کنید . همه چیز به قدرت رهبری شما و نوع استراتژی شما بر می گردد .

Othello بازدید : 4 جمعه 08 آذر 1398 نظرات ()
دانلود Story of a Gladiator - بازی داستان یک گلادیاتور

Story of a Gladiator یک بازی ویدئویی در سبک اکشن است که توسط شرکت Brain Seal Ltd توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در مورد مردی است که تمامی زندگی خود را در جنگ علیه امپراطوری روم از دست داده است. خانواده شما کشته شده اند، دوستانی برای شما باقی نمانده و خانه شما ویران شده است. در گیم پلی بازی "داستان یک گلادیاتور" سرنوشت شما را به به جایی می برد که در آن تبدیل به یک مبارز و قهرمان می شوید و باید خیابان های روم را برای پیدا کردن شخصیت حقیقی خود زیر پا بگذارید. در بازی شما باید به میادین مختلفی رفته و به مبارزه بپردازید. شما باید مهارت ها و حرکات رزمی را بیاموزید و با بیش از 80 نوع دشمن و 20 نوع حیوان وحشی رو به رو شوید. در بازی شما باید با پیروزی های که بدست می آورید محبوبیت کسب کنید و راه خود را برای گرفتن انتقام از امپراطور و سربازانش هموار کنید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، سبکی جذاب، گیم پلی چالش برانگیز، نبردهای سرگرم کننده و ... اشاره کرد.

تعداد صفحات : 9

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  کانال یا گروهی بسازیم ؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 728
 • کل نظرات : 5
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 51
 • آی پی دیروز : 88
 • بازدید امروز : 75
 • باردید دیروز : 120
 • گوگل امروز : 10
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 457
 • بازدید ماه : 618
 • بازدید سال : 35,202
 • بازدید کلی : 42,562
 • کدهای اختصاصی
  ____ _____ ___