close
دانلود آهنگ جدید
تیراندازی
loading...

دانلود بازی

تیراندازی

Othello بازدید : 9 چهارشنبه 11 دي 1398 نظرات ()
دانلود Jack troubles - بازی مشکلات جک

Jack troubles یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Jack توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما باید محیط های اطراف خود را بررسی کنید و به کاوش بپردازید. دشمنان شما در سرتاسر محیط بازی و ساختمان های اطراف شما پراکنده هستند. در گیم پلی بازی "مشکلات جک" شما باید با استفاده از سلاح های مختلفی که در دسترس دارید به مبارزه با دشمنان مختلف بپردازید و آنها را ازبین ببرید. با پیشرفت در بازی می توانید سلاح های جدیدی را انتخاب کرده و سلاح های دشمنان را نیز بدست آورید. سبک بازی همانند بازی خاطره انگیز IGI می باشد و یاد و خاطره این بازی محبوب را برای شما تداعی خواهد کرد. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، سلاح های منحصر به فرد و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 7 شنبه 07 دي 1398 نظرات ()
دانلود Led It Rain - Remastered + Update v1.11-PLAZA - بازی موتور سواری مرگ
(98/10/2) تغییرات:

آپدیت v1.11 اضافه شد!

Led It Rain یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و رانندگی است که توسط شرکت Ataverti توسعه یافته و به وسیله Ninma Ltd در دسامبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی دارای گیم پلی بسیار منحصر به فردی می باشد. در بازی شما به عنوان یک موتور سوار به بازی می پردازید و وارد محیط هایی می شوید که پر شده است از هیولاها و زامبی های خطرناک که باید در حین مسابقه دادن به آنها شلیک کنید تا نتوانند مانع شما شوند. در بازی "موتور سواری مرگ" به سلاح های متنوعی دسترسی خواهید داشت. مسابقات بازی دارای سطوح مختلفی می باشند که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، گیم پلی بسیار جذاب، سلاح های متنوع، مسیر های مختلف و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 6 جمعه 06 دي 1398 نظرات ()
دانلود World War Z - Horde Mode Z - بازی جنگ جهانی زامبی
(98/10/5) تغییرات:

نسخه جدید حاوی بسته الحاقی Horde Mode Z جایگزین شد!

World War Z یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Saber Interactive توسعه یافته و به وسیله Focus Home Interactive با همکاری MAD DOG GAMES در آوریل 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی بر اساس فیلمی با همین نام ساخته شده است که در سال 2013 اکران شده بود. در بازی همانند داستان فیلم بر اثر شیوع ویروسی مرگبار انسان ها تبدیل به زامبی های خطرناکی شده اند که دارای سرعتی بالا هستند و به شدت به افراد زنده حمله می کنند. داستان بازی در شهر های مسکو، نیویورک و اورشلیم جریان دارد که به بهترین نحو ممکن طراحی شده اند. گیم پلی بازی "جنگ جهانی زامبی" دارای حالت تک نفره و حالت مولتی پلیر آنلاین چهار نفره می باشد که هر قسمت دارای ویژگی های مخصوص به خود است. در بازی شاهد شخصیت های متنوعی خواهید بود که هریک دارای سلاح ها و قابلیت های مخصوص به خود می باشند. وجود انواح سلاح های ویرانگر برای از بین بردن زامبی ها با قابلیت ارتقاء یکی از ویژگی های بازی می باشد که می توانید با کمک دیگر شخصیت های درون بازی از این ویژگی به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید. همچنین بازیکنان می‌توانند شخصیت و حالت مورد نظر خود را از بین کلاس‌ها و حالت‌های متنوع بازی انتخاب کنند و وارد بازی شوند

Othello بازدید : 3 سه شنبه 03 دي 1398 نظرات ()
دانلود North Of Iraq Part 1 - بازی شمال عراق

North Of Iraq Part 1 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت MS Game Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت عربی می باشد و داستان زنی به نام Zalin's را روایت می کند که قصد گرفتن انتقام از افرادی را دارد که به او حمله کرده اند. در بازی "شمال عراق" شاهد داستانی جذاب خواهید بود که سبک زندگی در کشور عراق را در سال های 2014 تا 2017 نشان می دهد. سلاح های بازی بسیار متنوع می باشد که هر سلاح ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشد. همچنین بازی با داشتن ماموریت های متنوع بیش از 5 ساعت زمان برای اتمام نیاز دارد. از ویژگی های بازی می توان به داستانی جذاب، ماموریت های متنوع، گرافیکی خوب، دید سوم شخص وسیع و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 4 یکشنبه 24 آذر 1398 نظرات ()
دانلود Beyond Enemy Lines 2 - God + DLC Stronghold - بازی فراتر از مرز دشمن 2
(98/9/22) تغییرات:

بسته الحاقی Stronghold اضافه شد!

Beyond Enemy Lines 2 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Polygon Art توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما به عنوان یک مامور ویژه و کارکشته به بازی می پردازید، کسی که به ماموریت هایی دشوار خارج از مرز های کشور خود فرستاده می شود. در گیم پلی بازی "فراتر از مرز دشمن 2" شما باید با استفاده از سلاح های متنوعی که دارید و با استفاده از برنامه ریزی دقیق در حمله به مواضع دشمنان موفق عمل کنید. شما قبل از حمله به پایگاه های دشمن باید عملیات شناسایی را به دقت انجام داده و میزان تجهیزات و تعداد دشمنان را مشخص کنید و سپس عملیات نابودی را شروع نمایید. داستان این نسخه از بازی در منطقه ای خودمختار در کشور قفقاز جریان دارد، جایی که شبه نظامیانی خطرناک کمین کرده و در حال تشکیل ارتشی قوی هستند. شما ماموریت دارید به منطقه نفوذ کرده و دشمن را به خاک و خون بکشید. از ویژگی های بازی می توان به وجود 20 نوع اسلحه مختلف، محیط های گوناگون، طراحی عالی، دشمنان با هوش مصنوعی بالا، داستانی جذاب و گیم پلی سرگرم کننده اشاره کرد.

Othello بازدید : 4 پنجشنبه 21 آذر 1398 نظرات ()
دانلود All Day Dying - بازی تمام روز در حال مرگ

All Day Dying یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Paulo Lopes توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما با چالش های بسیاری سر و کار خواهید داشت و باید به یادگیری سطوح و ایجاد استراتژی خاص برای غلبه بر اهداف مختلف بپردازید. شما باید بدانید که چگونه با تمرین بی عیب و نقص باشید و با پیشرفت در بازی به گونه ای خود را ارتقاء دهید که در مقابل هر دشمنی شکست ناپذیر باشید. در گیم پلی بازی "تمام روز در حال مرگ" شما باید با استفاده از سلاح های لیزری و قدرتمندی که در اختیار دارید دشمنان مختلف را هدف قرار دهید و ازبین ببرید. از ویژگی های بازی می توان به چندین سلاح با توانایی های منحصر به فرد، انواع دشمنان با خصوصیات مختلف و هوش مصنوعی بالا، اهداف و مراحل مبتنی بر امتیاز، موسیقی متن جذاب، گیم پلی چالش برانگیز و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 3 دوشنبه 18 آذر 1398 نظرات ()

Pistol Whip با الهام از فیلم های جان ویک و Equilibrium ساخته شده است و شما در این بازی می توانید با اسلحه خود علاوه بر شلیک به همه کسانی که قصد کشتن شما را دارند ، آهنگ نیز بزنید و خط سیر موسیقی متن را دنبال کنید . اما برخلاف بازی های اینچنینی ، این بازی هیچ قانونی در پیروی از نت های موسیقی ندارد و شما آزادید هرگونه که بخواهید شلیک کنید و اهداف را با هر ریتمی که مناسب می دانید از بین ببرید . بازی Pistol Whip از تکنولوژی واقعیت مجازی یا VR پشتیبانی می کند و برای لذت کامل از بازی حتما باید این سخت افزار را داشته باشید . از امکانات بازی می توان به موارد : یک بازی پر هیجان که قطعا سرعت ضربان قلب شما را افزایش می دهد ، امکان بازی با استایل مناسب خودتان از تاکتیک شلیک با اسلحه گرفته تا نوع موسیقی ، قابلیت اشتراک گذاری صحنه های بازی برای دوستانتان و به چالش دعوت کردن آنها ، بازی دارای داستان ها کوتاه است که شما را بیشتر سرگرم کند از دستگیری دزدان بانک گرفته تا حمله ربات ها به زمین و شما که همه را باید شکست دهید ، موسیقی های استفاده شده در بازی که شما باید با نبض آن شلیک کنید از موسیقی های برتر دنیا می باشد که در آینده به تعداد آن اضافه خواهد شد ، این بازی ، یک بازی حرکتی است که برای کسانی که به بازی های ویدئویی علاقه دارند مناسب است و باعث تحرک آنها می شود و … اشاره کرد . این بازی برای بهترین تجربه به HTC Vive و یا Oculus Rift نیاز دارد .

Othello بازدید : 6 جمعه 15 آذر 1398 نظرات ()
دانلود Everreach: Project Eden - بازی اوریچ: پروژه عدن

Everreach: Project Eden یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Elder Games توسعه یافته و به وسیله Headup در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این عنوان در واقع به نوعی داستانی دیگر از بازی Planet Eden می باشد. در بازی شما کنترل شخصیتی به نام Nora Harwood را برعهده دارید که یکی از اعضای سازمان امنیتی Everreach می باشد. در بازی شما ماموریت دارید تا در مورد حوادثی اسرار آمیز تحقیق کنید و روند استعمار یکی از کلونی های خود را دنبال کنید. دنیایی که بازی در آن جریان دارد متعلق به بیگانگان است و شما با یک دنیای پهن آور سر و کار دارید که باید تمام مکان های آن را کاوش کنید. در گیم پلی بازی "اوریچ: پروژه عدن" شما باید مناطق باستانی را بررسی کنید و اسرار پنهان را کشف کنید. شما به انواع مختلفی از سلاح ها، تجهیزات و وسایل نقلیه دسترسی خواهید داشت و باید با استفاده از آنها و مهارت های خود با دشمنان به نبرد بپردازید. شما یک فرد آموزش دیده و متخصص در ماموریت های فرازمینی هستید که مهارتهایتان کاملا خاص بوده و هیچ موجودی توان مقابله با شما را ندارد. بازی دارای گرافیکی فوق العاده می باشد و شاهد مکانهایی جذاب و خیره کننده خواهید بود. همچنین با پیشرفت در بازی می توانید مهارت های شخصیت خود و زره و لباس او را نیز ارتقاء دهید.

Othello بازدید : 5 جمعه 08 آذر 1398 نظرات ()
دانلود The Withering - بازی ویروس مرگبار

The Withering یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت CM Softworks توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که بر اثر شیوع یک نوع ویروس مرگبار بیش از 90 درصد جمعیت انسان ها از بین می رود. در گیم پلی بازی شما باید بازماندگان نهایی را به دور هم جمع کرده و برای زنده ماندن آنها را رهبری کنید. گیم پلی جذاب و مدیریتی بازی به شما اجازه می دهد که با تعیین وظایف برای هرکدام از بازماندگان به ساخت ساختمان ها و مستحکم کردن مواضع، مدیریت تولید و تجارت اردوگاه با سایر اردوگاه ها و ... بپردازید. دشمنان شما در بازی "ویروس مرگبار" انسان های آلوده و زامبی وار هستند که به شما و مواضعتان حمله می کنند. منابع شما در بازی محدود می باشد و باید برای بقای خود و همراهانتان از اردوگاه های خود خارج شوید و دنیای اطراف را کاوش کنید. با پیشرفت در بازی می توانید توانایی های خود و دوستانتان را ارتقاء دهید و سلاح های جدید، بسته های سلامتی، منابع مختلف و ... را بدست آورید.

Othello بازدید : 5 جمعه 08 آذر 1398 نظرات ()
دانلود Sniper Ghost Warrior Contracts - بازی شبح جنگجوی تک تیرانداز قراردادها
(98/9/5) تغییرات:

نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد!

Sniper Ghost Warrior Contracts یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت CI Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی جدیدترین شماره از سری بازی های Sniper Ghost Warrior است که با ویژگی هایی جدید منتشر شده است. در این سری از بازی شما باید بر اساس قرارداد هایی که می بندید ماموریت های مهمی را در سرتاسر دنیا انجام داده و به ازای هر موفقیتی که بدست می آورید منابع مالی و تجهیزاتی جدید را دریافت خواهید کرد. در گیم پلی بازی "شبح جنگجوی تک تیرانداز قراردادها" شما به عنوان یک پیمانکار برای کشتن سربازان، مزدوران و دیکتاتورها فعالیت می کنید و باید با استفاده از سلاح خارق العاده ای که در اختیار دارید از فاصله ای دور شلیکی دقیق را انجام دهید و اهداف خود را نابود کنید. شما می توانید از تجهیزاتی همچون هواپیماهای بدون سرنشین، بمب های چسبنده، گازهای سمی، برج ها و کوه های بلند برای هدفگیری و ... استفاده نمایید. ماموریت های شما نیز در محیط هایی همچون جنگل های انبوه، بیابان های خشک، کوهستان ها و سیبری یخ زده جریان دارد که با چالش های خود ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد.

Othello بازدید : 7 دوشنبه 27 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Terminator: Resistance - بازی ترمیناتور: مقاومت
(98/8/25) تغییرات:

نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد!

Terminator: Resistance یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، نقش آفرینی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Teyon توسعه یافته و به وسیله Reef Entertainment در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. برای ساخت بازی از سری فیلم های محبوب و دوست داشتنی Terminator الهام گرفته شده است و بازی به نوعی تداعی کننده اتفاقات فیلم می باشد. داستان بازی "ترمیناتور: مقاومت" در سال 2028 جریان دارد و در یک دنیای آخرالزمانی در شهر لس آنجلس روایت می شود. در بازی ربات هایی هوشمند که قرار بوده از انسان ها مراقبت کنند و حافظ جان انسان ها باشند در مقابل انسان ها قرار گرفته و سعی می کنند کنترل تمام دنیا را بدست بگیرند. ربات ها که در حال نسل کشی می باشند به هیچ چیز زنده ای رحم نکرده و تنها به فکر نابودی هستند. بازیکنان در این عنوان کنترل یک سرباز عضو مقاومت به نام Jacob Rivers را برعهده دارند که تحت رهبری فرمانده بزرگ و معروف گروه مقاومت یعنی John Connor در حال خدمت می باشد. ربات ها نیز تحت فرماندهی یک هوش مصنوعی به نام Skynet هستند که در واقع تمامی این اتفاقت از او شروع می شود. گیم پلی بازی دارای چندین پایان متفاوت می باشد که بر اساس تصمیمات شما تغییر می کند. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی عالی، محیط های متنوع، سلاح های بی شمار، ربات های مختلف با ویژگی های متنوع و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 8 سه شنبه 21 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Radish - بازی یورش تربچه ها

Radish یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و شبیه سازی است که توسط شرکت WTF Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که موجوداتی غول پیکر شبیه به تربچه از دل زمین بیرون می آیند و به شما حمله می کنند. در گیم پلی بازی "یورش تربچه ها" شما باید با استفاده از سلاح های خود در مقابل این تربچه های شیطانی بایستید و به آنها تیراندازی کنید. شما باید سعی کنید از امواج بیشماری از دشمنان که به شما حمله می کنند از خود دفاع کنید و زنده بمانید. از ویژگی های این بازی می توان به 3 سطح مختلف، سلاح های متنوع، دشمنانی قدرتمند، طراحی عالی، گیم پلی سرعتی و اعتیاد آور و ... اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد.

Othello بازدید : 9 سه شنبه 14 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Vermin Hunter + Update v1.26-CODEX - بازی شکارچی جانواران موذی
(98/8/14) تغییرات:

آپدیت v1.26 اضافه شد!

Vermin Hunter یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Inturn Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما کنترل یک شکارچی را برعهده دارید که باید در زمین های کشاورزی به شکار حیوانات موذی بپردازید. در گیم پلی بازی "شکارچی جانواران موذی" شما باید به کشاورزان کمک کنید تا از شر این جانواران موذی خلاص شوید. شما می توانید با استفاده از سلاح ها و تله های مختلفی که در اختیار دارید جانوارنی همچون موش، خرگوش، راسو و خوک ها را هدف قرار دهید. موش ها دانه هایی که توسط کشاورزان کاشته می شود را می خورند، خرگوش ها سبزیجات را ازبین می برند و خوک ها همه چیز را بر سر راهشان له و لورده می کنند. با پاکسازی هر مزرعه می توانید از کشاورزان پول دریافت کنید و با استفاده از پول ها سلاح ها و تجهیزاتی جدید و پیشرفته را خریداری کنید. باید دقت داشته باشید که به محصولات کشاورزان خسارت نزنید چرا که از دستمزدتان کم می شود. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، گیم پلی اعتیاد آور و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 8 سه شنبه 14 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Vugluskr: Zombie Rampage + Update v1.2-PLAZA - بازی خشم زامبی
(98/8/14) تغییرات:

آپدیت v1.2 اضافه شد!

Vugluskr: Zombie Rampage یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Bad Games OK توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما به عنوان عضوی از تیم SWAT به بازی می پردازید و وظیفه دارید در یک دنیای آخرالزمانی برای بقا تلاش کنید و در این راه با موجودات خطرناکی مبارزه کنید. در گیم پلی بازی "خشم زامبی" شما باید با استفاده از سلاح های مختلفی که در اختیار دارید به نبرد با دشمنان بپردازید. بازی دارای 9 سطح می باشد که با چالش های خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. از ویژگی های بازی می توان به گرافیک 3D و عالی، صداگذاری بسیار خوب، محیط های متنوع، دشمنانی هوشمند و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 5 یکشنبه 12 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Contra: Rogue Corps + Update v1.1.0-CODEX - بازی کنترا: لشکر سرکش
(98/8/11) تغییرات:

آپدیت v1.1.0 اضافه شد!

Contra: Rogue Corps یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت Fixed-Screen است که توسط شرکت Konami Digital Entertainment توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی جدیدترین شماره از مجموعه بازی های Contra می باشد که با ویژگی ها و گیم پلی ای جذاب منتشر گردیده است. اتفاقات و داستان بازی بلافاصله پس از عنوان نوستالژی و قدیمی Contra III: The Alien Wars جریان دارد که در سال 1992 منتشر شده بود. بازی همچنان در شهری خیالی به نام Damned City جریان دارد و جنگی تمام عیار را به تصویر می کشد. در گیم پلی بازی شما کنترل قهرمانانی را برعهده دارید که آخرین خط دفاعی بشریت در مقابل بیگانگانی قدرتمند به نام Findo می باشند و وظیفه دارید تا آخرین نفس با آنها مبارزه کرده و مردم خود را نجات دهید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، سلاح های بی شمار و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 5 جمعه 10 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Fortnite v10.40 - بازی فورتنایت
(98/8/9) تغییرات:

نسخه جدید آپدیت شده به ورژنv11.10 جایگزین شد!

Fortnite یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Epic Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2017 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شاهد 4 شخصیت قابل بازی خواهید بود که هر یک دارای قابلیت های مختص به خود می باشند. محیط بازی به صورت جهان باز یا همان Open World می باشد و شاهد محیط های مختلف با طراحی های منحصر به فردی خواهید بود. بازی بسیار واقعگرایانه ساخته شده است، به طوری که 98 درصد از محیط بازی دارای قابلیت تخریب پذیری است. برای پیروزی در مبارزات بازی باید پناهگاه های مخصوص به خود را بسازید و آن را ایمن کنید. سلاح های بازی بسیار متنوع می باشد و طیف گسترده ای از سلاح ها همچون شاتگان، مسلسل، کلت، تفنگ غواصی و ... در دسترس شما قرار دارند. بازی "فورتنایت" دارای چهار کلاس مختلف یعنی نینجا، غریبه، سرباز و سازنده است. کلاس های مختلف دارای توانایی های متفاوت نیز هستند که به جذابیت بازی افزوده اند. در بازی سیستم شخصی سازی نیز گنجانده شده است و شخصیت های بازی به همراه سلاح ها را می توان شخصی سازی کرد و قابلیت ها را نیز افزایش داد.

Othello بازدید : 5 پنجشنبه 09 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Apex Legends v20191016 - بازی اپکس افسانه ها
(98/8/9) تغییرات:

نسخه جدید و بروز شده DC20191016 جایگزین شد!

Apex Legends یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Respawn Entertainment توسعه یافته و به وسیله Electronic Arts در فوریه 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت مولتی پلیر آنلاین می باشد و همانند بازی هایی همچون Fortnite، PUBG و H1Z1 می باشد. در بخش آنلاین بازی بیش از 6 بازیکن می توانند در یک نقشه به بازی و مبارزه بپردازند. محیط بازی کاملاً زنده و زیبا به نظر می‌رسد و درختان و کوه‌ها منظره جالبی را پدید آورده‌اند. در این بازی به‌راحتی می‌توانید از ساختمان‌های بلند به پایین بپرید و هیچ صدمه‌ای نبینید. بازی از لحاظ گرافیکی بسیار عالی کار شده است و شاهد نقشه ها و محیط هایی بسیار عالی خواهید بود. در طول بازی اسلحه‌ها، زره‌ها و آیتم‌های مختلفی به دست می‌آورید، اما قابلیت‌هایی در اختیار دارید که می‌توانید آن‌ها را با قابلیت‌های هم‌تیمی‌ها ترکیب و استراتژی تیمی را تحت تاثیر قرار دهید. برای پیروزی در بازی باید تلاش خود را بکار گیرید و تنها بازمانده نقشه بازی باشید. از ویژگی های بازی "اپکس افسانه ها" می توان به سلاح های متنوع، شخصیت های مختلف، نقشه های بزرگ و کوچک و ... اشاره کرد.

Othello بازدید : 4 پنجشنبه 09 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Borderlands 3 - بازی سرزمین های مرزی 3

Borderlands 3 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Gearbox Software توسعه یافته و به وسیله 2K Games در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در مورد 4 شخصیت قهرمان است که برای یافتن تجهیزات و گنج های قیمتی به سیارات مختلف سفر کرده و به جستجو می پردازند. این نسخه در واقع سومین شماره از سری اصلی بازی های "سرزمین های مرزی" است که با ویژگی های جدیدی منتشر گردیده است. برخلاف نسخه‌های قبلی که تنها بازیکنان قادر به سفر درمحیط های مختلف سیاره پاندورا بودند، در این عنوان می‌توانید وارد جهان‌های کاملا جدید شده و ساعت ها خود را سرگرم کنید. در گیم پلی بازی "سرزمین های مرزی 3" شما با دشمنان مختلفی رو به ور خواهید شد و به جهان های متنوعی سفر خواهید کرد. هر کدام از شخصیت های شما قابلیتی منحصر به فرد را دارا می باشد که با پیشرفت در بازی می توانید آنها را ارتقاء دهید. در بازی به طیف گسترده ای از سلاح ها دسترسی خواهید داشت که ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشند و می توانید از آنها برای نبرد با دشمنان استفاد کنید. در این نسخه می توانید شخصیت ها را سفارشی سازی کرده و قابلیت ها و توانایی های هریک را انتخاب کنید. همچنین بازی از لحاظ گرافیکی بسیار عالی کار شده است و شاهد صحنه ها و انیمیشن های خیره کننده ای خواهید بود.

Othello بازدید : 7 سه شنبه 07 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Turning Point: Fall of Liberty - بازی نقطه عطف: سقوط آزادی

Turning Point: Fall of Liberty یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Spark Unlimited توسعه یافته و به وسیله Codemasters در فوریه 2008 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان ها و اتفاقات بازی از سال 1945 شروع می شود که در آن زمان کشور آلمان برای تصرف کشور آمریکا و نابودی کاخ سفید در شهر نیویورک شروع به جنگیدن کرد، این جنگ شروع جنگ جهانی دوم میان آن دو کشور بود، در بازی شما یکی از سربازان کشور آمریکا هستید و باید کشور را از حمله هسته ای و پیشروی نیروهای آلمان نجات دهید و جنگ جهانی دوم را تغییر دهید، همچنین رهبری تمامی این بازی به عهده شما می باشد و شما باید تمامی تیم را کنترل کنید. در این بازی شما با تاکتیک های خاص و همچنین از اسلحه های بسیار حرفه ای برای نابودی دشمن استفاده می کنید. بازی با گرافیک بسیار عالی و محیطی سه بعدی طراحی شده است که باعث جذابیت بسیار بالای بازی شده است و ساعت ها می تواند شما را سرگرم نگه دارد. داستان بازی بر اساس وقایعی تاریخی و واقعی می باشد که انسان های زیادی را به کام مرگ کشاند و خرابی های زیادی را به بار آورد. بازي در سبک سري بازي هايي همچون بازي هاي Call of Duty و Medal of Honor منحصر جنگ جهاني ساخته شده است. سلاح های بازی بی شمار است و می توانید تا 4 سلاح را حمل کرده و مهمات مشخصی را نیز حمل کنید. نارنجک، تیربار، مسلسل، کلت و .. تنها بخشی از این سلاح ها هستند.

Othello بازدید : 7 سه شنبه 07 آبان 1398 نظرات ()
دانلود Vermin Hunter - بازی شکارچی جانواران موذی

Vermin Hunter یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Inturn Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما کنترل یک شکارچی را برعهده دارید که باید در زمین های کشاورزی به شکار حیوانات موذی بپردازید. در گیم پلی بازی "شکارچی جانواران موذی" شما باید به کشاورزان کمک کنید تا از شر این جانواران موذی خلاص شوید. شما می توانید با استفاده از سلاح ها و تله های مختلفی که در اختیار دارید جانوارنی همچون موش، خرگوش، راسو و خوک ها را هدف قرار دهید. موش ها دانه هایی که توسط کشاورزان کاشته می شود را می خورند، خرگوش ها سبزیجات را ازبین می برند و خوک ها همه چیز را بر سر راهشان له و لورده می کنند. با پاکسازی هر مزرعه می توانید از کشاورزان پول دریافت کنید و با استفاده از پول ها سلاح ها و تجهیزاتی جدید و پیشرفته را خریداری کنید. باید دقت داشته باشید که به محصولات کشاورزان خسارت نزنید چرا که از دستمزدتان کم می شود. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، گیم پلی اعتیاد آور و ... اشاره کرد.

تعداد صفحات : 4

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  کانال یا گروهی بسازیم ؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 877
 • کل نظرات : 5
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 50
 • بازدید امروز : 29
 • باردید دیروز : 83
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 20
 • بازدید هفته : 437
 • بازدید ماه : 2,581
 • بازدید سال : 2,581
 • بازدید کلی : 47,983
 • کدهای اختصاصی
  ____ _____ ___