loading...

دانلود بازی

Othello بازدید : 15 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

Shop Manager : Video Game Tycoon یک بازی شبیه سازی و استراتژیک است . در بازی Shop Manager : Video Game Tycoon عموی شما مغازه خود را به شما واگذار می کند و شما مدیر یک فروشگاه می شوید . هدف شما در این بازی این است که این فروشگاه را به بیشترین سود ممکن برسانید و این کسب و کار را سود ده کنید تا روزی در کسب و کار خودتان موفق شوید . عموی شما هر هفته به شما سر می زند تا ببیند همه چی مرتب است یا نه و اگر مرتب نباشد ممکن است کسب و کارتان را از شما بگیرد پس همه چی باید مرتب و دقیق باشد . بعضی از ویژگی های بازی Shop Manager : Video Game Tycoon بدین شرح است : امکان فروش بازی های ویدئویی ، کنسول های بازی ، لوازم جانبی ، رایانه و … که به بیش از 200 مورد می رسد ، هر روز کاری کنید تا مشتری هایتان از شما راضی باشند ، هواره باید فروشگاهتان را تمیز نگه دارید ، سارقان را متوقف کنید ، چنانچه به حد فروش خوبی رسیدید می توانید فروشگاهتان را نوسازی کنید ، در کسب و کار شما رقیبانی وجود دارد که باید با آنها رقابت کنید پس می توانید کسب و کارتان را تبلیغ کنید تا مشتری های بیشتری کسب کنید ، همه ی اقدامات شما و رفتار شما بر روی مشتری و رضایت آنها تاثیر دارد پس مراقب رفتارتان باشید ، امکان توسعه ی بخش های مختلف را دارید و می توانید افرادی را استخدام کنید تا به شما کمک کند و برای آنها قوانین تعیین کنید و … . بازی Shop Manager : Video Game Tycoon ، یک بازی شبیه سازی و استراتژیک است که می تواند مدیریت فروشگاه را به شما آموزش دهد .

Othello بازدید : 28 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/07/14 آپدیت 6 اکتبر ( 14 مهر ) اضافه شد.

Apex Legends یک بازی آنلاین و رایگان می باشد که در تاریخ 4 فوریه 2019 برای پلتفرم های Microsoft Windows, PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد. شما در دنیای Titanfall هستید و این بازی نتیجه اتفاقات رخ داده در بازی Titanfall 2 می باشد . در هر نقشه 60 بازیکن می توانند عضو شوند و هر کدام به تیم های 3 نفره بپیوندند . در این بازی هشت لجند ( Legend ) وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید . هر Legend ویژگی های خاص خود را دارد که احتمالا بعدا شاهد Legend های دیگر نیز خواهیم بود . Bangalore یک سرباز حرفه ای است که سلاح دودزا ( Smoke Launcher ) دارد و می تواند برای مدت کوتاهی با سرعت بالای بدود و ویژگی خاص او این است که می تواند هواپیما های موشک انداز را خبر کند . Bloodhound یک ردیاب است که می تواند برای مدتی کوتاه دشمنان، تله ها و سرنخ های مخفی شده را ببیند، و سرعت او کمی بیشتر از بقیه لجند هاست . Caustic یک تله گذار سمی می باشد که می تواند قوطی هایی را کار بگذارد که وقتی دشمن از روی آنها رد شود یا به آن شلیک کند، گاز سمی پخش می کند . ویژگی خاص او انتشار گاز سمی در یک محدوده بزرگ می باشد . Gibraltar قوی و مدافع است و می تواند یک محافظ را فعال کند که برای 15 ثانیه جلوی تیرها را می گیرد . او می تواند محلی را نشانه گذاری کند و آنجا را بمباران کند .

Othello بازدید : 12 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/07/14 نسخه v1.0.4 اضافه شد.

Stygian: Reign of the Old Ones نام یک بازی جدید و جذاب و هیجان انگیز و مورد انتظار در سبک نقش آفرینی لاو کرفتی ترسناک با مبارزات نوبتی اتمسفریک ماجراجویی خشونت آمیز دو بعدی داستان محور تک نفره انتخاب محور استراتژیک فلسفی نقش آفرینی کامپیوتری دو و نیم بعدی با دوربین ایزومتریک می باشد که به صورت مستقل در حال ساخت می باشد و قرار است به زودی از طریق فروشگاه دیجیتالی Steam منتشر شود و در دسترس بازیکن ها قرار بگیرد . این بازی توسط استودیوی مستقل تازه تاسیس Cultic Games در حال ساخت می باشد و قرار است اولین ساخته ی این تیم توسعه دهنده باشد و از طریق فروشگاه دیجیتالی Steam قرار است در دسترس قرار بگیرد . همچنین وظیفه ی انتشار این بازی بر عهده ی شرکت 1C Entertainment می باشد که بازی هایی از جمله Omnibion War ، Conglomerate 451 ، Haimrik ، Quantum Replica ، Ancestors Legacy ، In Fear I Trust ، Assault Squad 2: Men of War Origins ، Mystery Castle: The Mirror’s Secret و  Twilight City: Love As A Cure  را منتشر کرده است و قرار است عنوان Stygian: Reign of the Old Ones را نیز برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر کند . این بازی قرار است به شما یک تجربه ی جذاب و هیجان انگیز ترسناک و لاو کرفتی سرشار از جنون را ارائه بدهد که وحشت کیهانی در سر تا سر آن در جریان می باشد و شامل هشت شخصیت اصلی می شود . این بازی قرار است در تاریخ 4 مهر منتشر شود .

Othello بازدید : 36 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/07/14 نسخه Build 4239295 اضافه شد.

Flotsam نام یک بازی شبیه سازی و خانه سازی برای کامپیوتر است . در این بازی یک سازنده شهر با زباله های رها شده در اقیانوس باشید . در دنیای آخر زمانی باید زنده بمانید . رانشگرهای خود را کنترل و مدیریت کنید چرا که آنها وظیفه حفظ سلامتی شما و زنده ماندن شما در این اقیانوس خشن بعد از پایان دنیا را برعهده دارند جایی که همه چیز سعی در کشتن و خوردن شما دارند و اقیانوس پهناور نیز سعی در بلعیدن شما و غرق کردن شما دارد . در جایی که هستید به آب شیرین ، غذاهای دریایی و زباله ها سرگردان در اقیانوس نیاز دارید تا مطمئن شوید که زنده می مانید . در بازی Flotsam باید همه چیز را بازیافت کنید . خوشبختانه در دنیایی که هستید و همه جا پر شده است از مخروبه دنیای قدیم ، همه جور زباله ای برای شما فراهم می کند تا آنها را بازیافت کنید . رانشگرهای شما در این بازی می توانند زباله ، چوب و هرگونه کالایی که با آب اورده شده است را دریافت و به ساختمان های دلخواه شما تبدیل کنند همچنین می توانند آب باران را برای آشامیدن جمع آوری کنند و موجودات مختلف دریایی یا هوایی را برای خوردن شما شکار کنند . شهری که شما می سازید یک شهر بازیافتی و شناور بر روی آب است . شما در بازی Flotsam می توانید شهر کوچک خود را هدایت کنید و به سمت شهرهای مدفون شده زیر آب حرکت کنید پس بادبانها را بکشید و به آن سمت برای شکار اجسام به درد بخور حرکت کنید .

Othello بازدید : 12 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/07/13 نسخه Shadowkeep Steam Backup اضافه شد .

Destiny 2 بازی جدیدی در سبک شوتر آنلاین می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Bungie و با همکاری استودیوهای بازی سازی Vicarious Visions و High Moon Studios در حال ساخت است و توسط کمپانی مطرح Activision در تاریخ 8 سپتامبر 2017 برای سیستم عامل ویندوز و کنسول های Xbox one و Ps4 منتشر خواهد شد . بازی Destiny 2 دنباله ای مستقیم برشماره اول این بازی می باشد که در سال 2014 منتشر شد و یکی از موفق ترین بازی های آن سال لقب گرفت ، شماره اول این بازی اما یک بازی انحصاری برای کنسول های خانگی بود اما پس از درخواست های فراوان شماره دوم این بازی برای رایانه های شخصی نیز منتشر خواهد شد . یک سال پس از حوادث Destiny: Rise of Iron گروهی قدرتمنمد از ارتش کابال ها با نام RED LEGION به فرماندهی Dominus Ghaul  آخرین شهر انسان ها حمله می کنند . Dominus Ghaul اعتقاد دارد که تراولر به اشتباه انسان ها را برای انتقال قدرت انتخاب کرده است او اعتقاد دارد که او و تیمش انتخاب صحیح تری می باشند . پس از حمله به شهر Dominus Ghaul با موفقیت گاردین ها را از قدرتشان منع می کند و مجبور می کند که به نقاط مختلف دنیا فرار کنند ، حال شما به عنوان یکی از همین گاردین ها وظیفه مقابله با Dominus Ghaul و RED LEGION را دارید .

Othello بازدید : 10 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/07/13 نسخه Freeman Guerrilla Warfare - CODEX اضافه شد.

Freeman Guerrilla Warfare یک بازی اکشن، اول شخص و استراتژیک می باشد. شما در این بازی نقش رهبر یک فرقه را دارید که با کمترین امکانات بازی را شروع می کنید و علیه دیگر گروه ها اعلام جنگ نموده و نیروهای رقیب را از بین ببرید . هدف کلی شما در این بازی، این است که پول بدست آورید، ارتشی قدرتمند بسازید، شهرهای تان را مدیریت کنید و دنیای بازی را با استراتژی های هوشمندانه فتح کنید. داستان بازی Freeman Guerrilla Warfare در دنیایی پس از آشوب اتفاق می افتد که توسط گروه های در حال جنگ، راهزنان و فرماندهان جنگی که به دنبال سلطه جهانی هستند، اشغال شده است. بازی با قرار دادن شما در نقش رهبر یکی از این گروه ها ( راهزن، فرمانده جنگی )، آغاز می شود. شما نمی توانید با یک تفنگ 50 نفر را از بین ببرید . جنگیدن در این بازی مانند واقعیت ساخته شده است و شما با هوش مصنوعی های بسیار قوی ای رو به رو خواهید شد . شما را محاصره می کنند، داخل ساختمان ها مخفی می شوند و به ظاهر عقب نشینی می کنند اما هدف دشمنان شما، تنها نابودی شماست . در بازی Freeman Guerrilla Warfare شما آزاد هستید و می توانید انتخاب کنید که با چه کسی بجنگید، با چه تجهیزاتی به جنگ بپردازید و چگونه جهان را فتح کنید .

Othello بازدید : 11 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

Rain of Reflections: Chapter 1 یک بازی ماجرایی با یک اتمسفر مبهم ، برای کامپیوتر است . این بازی ماجراجویی با داستانی مبهم نیازمند چیدن یک استراتژیک موثر است و هر حرکت و انتخابی که توسط بازیکن انجام می شود دائمی است و عواقب آن بر جهان بازی و شخصیت های آن به شکل دائم خواهد بود . این بازی دارای فصل های چندگانه است و این نسخه از بازی فصل اول و با نام آزاد کردن عرضه خواهد شد . داستان کلی بازی در آینده اتفاق می افتد زمانی که دولت ها با استفاده زا دانشمندان تصمیم به ناباروری ناگهانی کل دنیا می گیرند و وقتی این آزمایش موفق می شود سرپرست دانشمندان سعی در آزادی آخرین بچه که بچه ی آخر الزمانی لقب گرفته است ، می گیرد . اما اینکار قطعا سخت خواهد بود چرا که محافظت از آن به شدت بالاست و هر کسی توانایی رسیدن به او را ندارد . در بازی Rain of Reflections: Chapter 1 باید به طور فعال هر خط صحبت را توسط شخصیتتان انتخاب کنید تا بتوانید طرف مقابلتان را متقاعد کنید ، یا رد کنید و یا … بازی به صورت دیالوگ های کاملا زنده است و شخصیت ها اراده ای قوی و چند جانبه دارند و به راحتی گول حرف های شما را نمی خورند . شما می توانید در بازی آزادانه بگردید و محیط های متنوع را تجربه کنید از طبقات فوقانی و فوق سری گرفته تا زاغه ها و مجاری فاضلاب ، از معابد و پرستش گاه ها تا آزمایشگاه های بالینی و … . بازی Rain of Reflections: Chapter 1 نیازمند هوش بسیار و انتخاب عاقلانه است و در این بازی انتخاب های شما باید تاکتیکی باشد وگرنه تاثیر منفی بر جهان پیش روی شما خواهد گذاشت . باید به خاطر داشته باشید در این بازی هر عاملی می تواند کلید موفقیت شما شود پس به همه چیز با دقت نگاه کنید و همه چیز را کاوش کنید مثلا نقض سیستم های رایانه ای ، قفل درب ها ، گفتگوهای افراد دیگر در اتقاق های دیگر و استراق سمع آنها ، هک کردن دستگاه ها و … همه این عوامل می توانند برای انجام ماموریتتان در این بازی به شما کمک کنند .

Othello بازدید : 14 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

به روز رسانی :

1398/07/12 نسخه Spintires Aftermath DLC - Plaza اضافه شد.

بازی Spintires در سبک ماجرایی , شبیه ساز , مسابقه ای می باشد که توسط استودیو Oovee® Game Studios ساخته شده است و همین استودیو آن را برای PC منتشر کرده است . بازی Spintires که جایزه ی بهترین بازی در زمینه ی بازی مسابقات جاده ای را نیز کسب کرده است بهترین تجربه در زمینه ی به چالش کشیدن توانایی های رانندگی شما می باشد . مسئولیت ماشین های ارتش روسیه در دست شماست و باید آنها را به مقصد برسانید تنها یک نقشه به همراه قطب نما راهنمای شما در طول سفر هستند . با پیشروی در طول بازی نقاط بیشتری از نقشه باز می شود و می توانید کامیون های جدیدی , ایستگاه های سوخت گیری و بقیه موارد را در نقشه پیدا کنید . مامویت های مختلفی در بازی وجود دارد که با انجام هر کدام از آنها جوایز مختلفی دریافت می کنید .

Othello بازدید : 0 یکشنبه 14 مهر 1398 نظرات ()

OUTWARD یک تجربه جدید از سری بازی های RPG همه جانبه است که گیم پلی زنده و هیجان انگیز را برای مخاطبان خود ارائه می دهد. بازی کامپیوتری Outward با  ارائه یک چالش عمیق و ارزشمند برای علاقه مندان به یکی از پر بیننده ترین بازی ها در سالهای اخیر تبدیل شده است. در این بازی شما به عنوان یک مهاجم معمولی نه تنها باید خود را در مقابل موجوداتی که زندگی شما را تهدید می کنند پنهان کنید یا از خود محافظت کنید، بلکه باید شرایط محیطی خطرناکی را نیز تجربه نموده و از خود در برابر بیماری های عفونی محافظت کنید. در بازی Outward شما باید زنده بمانید و مطمئن شوید که به اندازه کافی خواب دارید و با نوشیدن کافی آب هیدراته شوید. رفتن به مأموریت های خطرناک در سرزمین های غیرمتعارف برای رسیدن به شهرهای جدید، انجام مأموریت های متنوع و کشف اسلحه های پنهانی از ویژگی های این بازی کامپیوتری هیجان انگیز به شمار می رود. نسخه جدید بازی با نام Outward Hardcore که توسط گروه Plaza کرک شده برای دانلود قرار گرفت.

Othello بازدید : 12 شنبه 13 مهر 1398 نظرات ()

VICCP این بازی یکی از بازی های فوق العاده جذاب در سبک فکری و ماجرایی است که در سال 2019 توسط شرکت quasardeep ساخته و ارائه شده و در سایت Steam نیز با قیمت 8 یورو به فروش می رسد. این بازی داستانی متفاوت را ارائه می دهد و ذهن هر مخاطبی را به چالش می کشد. شما در این بازی باید با حل کردن معماهای مختلف بتوانید از دستگاهی که پیش رویتان قرار دارد رمزگشایی نمایید. بلافاصله بعد از پشت سر گذاشتن معمای اول و حل کردن آن، معمای بعدی ظاهر می شود که همگی درون دستگاه نهفته اند. شما در این بازی باید با تکیه بر هوشتان ایم معماها را حل کرده و به انتهای بازی برسید. همچنین این بازی دارای محیط گرافیکی خوبی نیز هست که می تواند مخاطب را راضی نگه دارد. معماها در ابتدا ساده هستند و با مرور زمان سخت تر می شوند. چیزی که باید در این بازی به آن دقت شود این است که هر انتخاب نادرست شما می تواند عواقب وخیمی در پی داشته باشد و سبب نابودی دستگاه نیز بشود. بنابراین باید در انتخاب خود دقت کنید.

تعداد صفحات : 108

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  کانال یا گروهی بسازیم ؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 1104
 • کل نظرات : 12
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 68
 • بازدید امروز : 91
 • باردید دیروز : 293
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 36
 • بازدید هفته : 1,517
 • بازدید ماه : 1,926
 • بازدید سال : 42,924
 • بازدید کلی : 88,326
 • کدهای اختصاصی
  --------